استاندار گیلان با بیان اینکه خانواده شهدای حرم زینب وار رسالت ترویج آرمان های انقلاب را بر عهده دارند، گفت: شهدای مدافع حرم کیلومترها دورتر با آنها که قصد تعرض به جمهوری اسلامی ایران را داشتند، از مرزهای کشور دفاع کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از انزلی، محمدعلی نجفی شامگاه یکشنبه در جمع خانواده شهدای مدافع حرم گیلان در هتل سپیدکنار این شهرستان با اشاره اینکه فضیلت خانواده شهدا بالا است، اظهار کرد: فرصتی برای دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم فراهم شده است.

وی هدف دشمن را نفوذ در ایران از طریق سوریه عنوان کرد و افزود: شهدای مدافع حرم افتخاری بزرگ برای کشور هستند.

استاندار گیلان با بیان اینکه نبرد با دشمن کیلومترها دورتر از مرزهای ایران رفته است، تصریح کرد: شهدای مدافع حرم با آنها که قصد تعرض به کشور ما را داشتند در سوریه به دفاع پرداختند و در غیر این صورت مجبور می‌شدیم در داخل ایران به دفاع بپردازیم.

نجفی رسالت امروز همگان در مقابل شهدا را سنگین خواند و بیان کرد: خانواده شهدا زینب‌گونه پیام‌رسان خون شهدا هستند.

وی با اشاره به اینکه خانواده شهدا تمام داشته‌های خود را صرف نظام کردند، خاطرنشان کرد: مراقب باشیم خانواده‌ها در معرض نرم‌افزارهای خطرناک قرار نگیرند.

این مسوول، شرایط کنونی کشور را سخت عنوان کرد و یادآور شد: آماده شنیدن و برطرف کردن مشکلات داخلی خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم هستیم.

ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نیز در مراسم مذکور با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: پیرو راه شهدا هستیم و راه آنها را ادامه می‌دهیم.

به گزارش موج در مراسم مذکور از برخی خانواده‌های شهدای مدافع حرم به نمایندگی از دیگر خانواده‌های شهدا تجلیل شد.