سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های مختلف گیلان با صدور بیانیه‌هایی مردم استان را به حضور یکپارچه در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، تعدادی از سازمان‌ها، نهادها، ارگان‌ها و مراکز علمی گیلان با صدور بیانیه‌های جداگانه مردم استان را به حضور یکپارچه در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

در بخشی از بیانیه بسیج رسانه گیلان ذکر شده است: روز قدس یادگار ارزشمند امام خمینی(ره) بوده و به فرموده رهبر معظم انقلاب باید تعیین کننده سرنوشت مردم فلسطین باشد.

در بخش دیگری از بیانیه بسیج رسانه آمده است: روز قدس صحنه حضور حامیان حق و نافیان باطل برای خنثی کردن ترفندها و حیله‌های رژیم صهیونیستی و استکبار برای غصب مقاومت و عزت از مسلمانان بوده و استکبار جهانی بداند، آزادی قدس عزیز و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی گزینه‌های غیرقابل مذاکره بوده و از آرمان‌ها و اهداف راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی است که پایبندی برجام و عدم پایبندی برجام کمترین تاثیری در آن ندارد.

سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان نیز در بخشی از بیانیه خود آورده است: بی‌تردید معطوف شدن توجه‌های ملت‌های مسلمان و آزاده جهان به موضوع محوری و اصلی جهان اسلام یعنی آزادسازی فلسطین از دست غاصبان این سرزمین مقدس و حضور در صحنه‌های حمایت از این آرمان به‌حق، از اساسی‌ترین الزامات رهایی ملت مظلوم فلسطین است.

سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از عموم مردم شریف و مومن استان به‌ ویژه خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت دعوت کرده تا با حضور پرشور در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن تجدیدمیثاق با رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های شهدای والامقام ایران اسلامی، بار دیگر حمایت همه‌جانبه خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کنند.

کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان برای حضور یکپارچه و باشکوه در راهپیمایی روز قدس اعلام آمادگی کردند.

شهرداری لاهیجان نیز در بیانیه خود ذکر کرده است: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی‌(ره) روز قدس نامگذاری شده، زمان تشکیل یک جبهه جهانی اسلام در مبارزه با استکبار و رژیم صهیونیستی است.

شهردار و کارکنان شهرداری لاهیجان از مردم شهیدپرور و غیور این شهر برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند و عنوان داشتند: مردم با مشت‌های گره کرده تنفر خود را از سرسخت‌ترین دشمنان خدا آمریکا و رژیم صهیونیستی ابراز کنند.

مراکز علمی دانشگاهی، فرمانداری، شهرداری و … در گیلان با صدور بیانیه‌های جداگانه مردم را به حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.