رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ضمن بازدید و بررسی روند اجرای پروژه های عمرانی و گردشگری منطقه از افتتاح این پروژه های زیرساختی تا پایان سالجاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، رضا مسرور ضمن بازدید و بررسی روند اجرای پروژه های عمرانی و گردشگری منطقه از افتتاح این پروژه های زیرساختی تا پایان سالجاری  خبر داد.

بنا بر این گزارش پروژه های سرمایه گذاری بخش خصوصی در مجتمع بندری کاسپین از جمله اسکله جدید و انبارهای سرپوشیده به مساحت 10 هزار متر مربع، مخازن جدید غلات، روغن و اسکله نفتی بخشی از پروژه های زیرساختی بندری بود مورد بازدید قرار گرفت.

بر این اساس بازدید از روند انجام خدمات بندری در اسکله چند منظوره سازمان و همچنین طرح  توسعه پسکرانه بندرکاسپین  و  محل احداث اسکله جدید  رو رو در مجتمع بندری کاسپین که عملیات احداث ابتدای سال آینده آغاز خواهد شد  از دیگر برنامه های این روزبود.

سازمان منطقه آزاد انزلی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان از روند احداث منظرگاه ساحلی منطقه در فاز تجارت و گردشگری که برای بهره مندی گردشگران از زیبایی های دریای خزر و ثبت لحظات ماندگار طراحی شده است دیدار کرد، این جاذبه جدید گردشگری ساحلی منطقه تا نوروز امسال پذیرای گردشگران خواهد بود.

مسرور در پایان  از طرح توسعه آماده سازی نوار ساحلی منطقه آزاد انزلی و پروژه فاز دوم ساختمان اداری سازمان  بازدید کرد.

لازم به ذکر است در جریان این بازدید، مهندسین مشاور، پیمانکاران، معاونین و مدیران مرتبط سازمان نیز حضور داشتند.