استاندار گیلان گفت: نخستین خانه احزاب کشور در گیلان راه‌اندازی شده و احزاب و گروه‌های مختلف بدون درگیری در آن مشغول فعالیت هستند.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، محمدعلی نجفی ظهر امروز در جلسه شورای اداری گیلان با اشاره به فعالیت شورای تأمین استان گیلان اظهار کرد: اعضای شورای تأمین گیلان از اعضای موفق شورای تأمین در کشور هستند و بسیاری از مسوولان ارشد به این موضوع اذعان دارند‌.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در گیلان شرایط خوبی دارد، افزود: فضای امنیت حاکم بر استان حاصل تلاش تمام همکاری‌ها و وجود سربازان گمنام استان است.

استاندار گیلان با بیان اینکه امن‌ترین مرزهای کشور داریم، خاطرنشان کرد: نخستین خانه احزاب کشور در گیلان راه‌اندازی شده و احزاب و گروه‌های مختلف بدون درگیری در آن مشغول فعالیت هستند.

وی کاهش ۳۸درصدی غریق استان، برگزاری جشنواره‌های کشوری و… را در استان بسیار خوب توصیف کرد و گفت: مهر امسال نیز گیلان میزبان مسابقات کشوری قرآن کریم می‌شود.

نجفی با تصریح بر اینکه گیلان به لحاظ امنیت و دیگر شاخص‌ها شرایط بسیار خوبی دارد، خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجهات بیشتر گام‌های محکم‌تری در این راستا برداریم.