فرمانده انتظامی آستاراگفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان دراجرای طرح مقابله با کالای قاچاق ۲ هزار و ۳۱۷ توب انواع لباس خارجی قاچاق کشف و ضبط کردند.

به گزارش خبرگزاری موج از آستارا، فرمانده انتظامی آستارا اظهارکرد: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان دراجرای طرح مقابله با کالای قاچاق ۲ هزار و ۳۱۷ توب انواع لباس خارجی قاچاق کشف و ضبط کردند.

رحیم مهدی زاده افزود: ماموران با تحقیقات نامحسوس پس از هماهنگی با مقام قضایی از داخل انباری، ۲ هزار و ۳۱۷ توب انواع لباس خارجی قاچاق کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی آستارا ارزش ریالی این مقدار لباس را حدود ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: ماموران پس از تشکیل پرونده، مالک ۳۲ساله انبار را جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی کردند.

مهدی زاده با اشاره به کشف ۷۸ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار خارجی قاچاق در این شهرستان گفت: ارزش ریالی این مقدار کالای دخانی کشف شده در حدود ۱۴۰ میلیون و ۱۸۴ هزار ریال می باشد.

فرمانده انتظامی آستارا گفت: ده هزار و ۶۵۰ کیلوگرم معادل ۴۸هزار و ۶۷۲ عدد تخم مرغ غیر قابل مصرف توسط ماموران انتظامی در بازرسی از خودرو در محور مواصلاتی اردبیل به آستارا کشف و راننده ۴۲ساله این خودرو جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.