فرماندار رضوانشهر از افتتاح اولین پروژه اصلاح و بازسازی کارخانجات شالیکوبی همزمان با هفته دولت در بخش پره سر رضوانشهر خبر داد.

عسکر حسنی پور در گفت و گو با خبرنگار موج از رضوانشهر اظهار کرد: اولین پروژه اصلاح و بازسازی کارخانجات شالیکوبی همزمان با هفته دولت در بخش پره سر رضوانشهر به بهره برداری رسید.

فرماندار رضوانشهر گفت: در راستای کاهش ضایعات و رساندن تولید به حد استانداردهای بین الملی و افزایش بهره وری این چنین طرح هایی در راستای تولید محصولات با کیفیت و کاهش ضایعات به جهت دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی است.

حسنی پور بیان داشت: یکی از برنامه های دولت تدبیر و امید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برطرف کردن کاهش ضایعات تولید محصولات کشاورزی و صنایع جانبی و تبدلی می باشد.

حسنی پور پروژه تقویت شبکه برق بخش پره سر به صورت متمرکز در روستای لفارود را از دیگر پروژه قابل افتتاح رضوانشهر در هفته دولت عنوان کرد و گفت: این طرح شامل نصب ۵ دستگاه ترانسفورماتور به میزان ظرفیت ۶۰۰ کیلو ولت آمپر، احداث۶۳۰ متر خط فشار متوسط هوایی و ۱۶۰۰ متر خط فشار ضعیف زمینی و هوایی که با اعتباری بالغ بر دو میلیاردو ۳۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.