رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: مهم­ترین تصمیم ما ادامه فعالیت چوکا، تولید آن و همچنین حل مشکلات کارگری آن است.

به گزارش خبرگزاری موج از تالش، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در جریان بازدید از کارخانه چوکا با تأکیدبر راه‌اندازی سریع‌تر این کارخانهاظهار کرد: اصل مهم در چوکا تولید و پرداخت به موقع حقوق کارگران است.

علی منتظری افزود: با توجه به تمهیدات در نظر گرفته شده و جلساتی که با شستا و تاپیکو با حضور استاندار محترم داشته ایم، مقرر شد تامین مواد اولیه این شرکت به منظور آغاز تولید، صورت گیرد و خرید مواد اولیه در چند روز آینده شروع خواهد شد.

وی گفت: تأکید استاندار محترم و تمامی مسئولین استان، ادامه روند تولید است و اقداماتی هم جهت فروش محصولات چوکا انجام گرفته که به زودی شاهد نتایج آن خواهیم بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خاطر نشان کرد: اصل اول و مهم در چوکا تولید است و ما معتقدیم بازسازی باید با تولید همراه باشد، مگر در بخش هایی که واقعا نیازمند توقف تولید است.

منتظری با اشاره به نوسازی ماشین آلات چوکا تصریح کرد: با پیگیری هایبهعمل آمده توسط استاندار محترم و سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرحله بعدی، در بحثبازسازی و نوسازی ورود جدی تری خواهیم داشت که دیگر شاهد بوجود آمدن مسائل حاشیه ای نباشیم.

منتظری خطاب به پرسنل چوکا اظهار داشت: در تمامی موارد مشکلات چوکا در شستا تصمیم گیری شد و مهم­ترین تصمیم ما ادامه فعالیت چوکا، تولید آن و همچنین حل مشکلات کارگری آن بود که ان شاءالله در اسرع وقت این اتفاق خواهد افتاد.