رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از آغاز فراخوان انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی خبر داد.

منوچهر صدفی در گفت و گو با خبرنگار موج در رشت، با اشاره به آغاز فراخوان انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی سال جاری اظهار کرد: ثبت نام از صادرکنندگان نمونه استانی از امروز در سامانه الکترونیکی http: / / nemoonesh. tpo. ir آغاز شده است.

صدقی با اشاره به آخرین مهلت ثبت نام در این فراخوان تا پایان روز شنبه، بیستم شهریور از تشکیل کارگروه انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی خبر داد و افزود: این کارگروه متشکل از نمایندگان دستگاه های اجرایی دولتی، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی، تعاون، تشکل ها و اتحادیه های صادراتی می باشد که براساس شاخص ها و معیارهای سازمان توسعه تجارت ایران، صادرکنندگان نمونه استانی را انتخاب می کنند.

رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان تصریح کرد: واحدهای تولیدی صادراتی و صادرکنندگان در صورت داشتن هرگونه سوال در این زمینه می توانند با شماره تلفن های ۳۳۴۲۹۷۰۲ و ۳۳۴۴۵۵۵۷ اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت تماس حاصل نمایند.