فرماندار صومعه سرا گفت: در هفته دولت امسال در شهرستان صومعه سرا شاهد بهره برداری از ۱۵۰ پروژه عمرانی، تولیدی و اقتصادی هستیم.

حسین اسماعیل پور در گفت و گو با خبرنگار موج، با اشاره به در پیش بودن هفته دولت، اظهار کرد: با وجود فشارها و تحریم های فراوان در حوزه اقتصادی و مالی دولت و دستگاه های اجرایی دست از خدمت به مردم برنداشته اند.

وی با بیان اینکه تمام خدمات دولت متعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود: هفته دولت فرصت مناسبی است تا این خدمات و دستاوردها به اطلاع مردم رسانده شود.

فرماندار صومعه سرا با اشاره به برنامه هاو پروژه های آماده بهره برداری در شهرستان، گفت: در هفته دولت امسال در شهرستان صومعه سرا شاهد بهره برداری از ۱۵۰ پروژه عمرانی، تولیدی و اقتصادی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

فرماندار صومعه سرا در ادامه به برخی از پروژه های شاخص افتتاحی اشاره و تصریح کرد: بهره برداری از ۴۵ پروژه بهسازی و آسفالت راه روستایی، ۲۵ پروژه گازرسانی، ۳۰ پروژه طرح هادی، ۱۸ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد، ۱۲ واحد خانه بهداشت روستایی و سالن ورزشی جهان پهلوان تختی از جمله شاخص ترین پروژه های افتتاحی هستند.

وی با بیان اینکه استاندار محترم گیلان در هفته دولت برای افتتاح برخی از پروژه های مهم به شهرستان های استان سفر می کند، افزود: در تلاش هستیم تا بهره برداری از پروژه های شاخص شهرستان صومعه سرا با حضور استاندار انجام شود.