استاندار گیلان گفت: در این مدت تلاش کردیم تا از ظرفیتهای بانوان استان در عرصه های مختلف بهره بگیریم.

به گزارش خبر گزاری موج از رشت، محمدعلی نجفی در دیدار بامعاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به رشد مطلوب شاخص‌های امنیتی، سیاسی، اقتصادی و عمرانی استان اظهار داشت: گیلان در آغاز دولت یازدهم در رتبه دوم بیکاری کشور قرار داشت که این شاخص در حال حاضر به نرخ متوسط کشور رسیده است.

استاندار گیلان با بیان اینکه در بخش عمرانی استان توفیقات خوبی حاصل شده، افزود: پروژه‌های مصوب سفر دولت تدبیر و امید به گیلان نیز از پیشرفت خوبی برخوردار است.

نماینده عالی دولت در گیلان خاطر نشان کرد: کاهش درآمد کشور در سال ۹۴ شرایط سختی را برای دولت فراهم کرد که امیدواریم در سال ۹۵ با تحولات ایجاد شده شرایط مطلوبی را شاهد خواهیم بود.

نجفی بر ضرورت گسترش حضور بانوان در بخش‌های مدیریتی و تصمیم گیری تاکید و تصریح کرد: در این مدت تلاش کردیم تا از ظرفیتهای بانوان استان در عرصه های مختلف بهره بگیریم.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده هم در این دیدار با بیان حضور قوی زنان در محافل مختلف، گفت: این حضور مستمر در بهبود باورها و نگاه‌های اقشار جامعه نسبت به توانمندی زنان تأثیر بسزایی داشته است.

مولاوردی به انتظار استفاده از حضور بیشتر زنان در بخش های مدیریتی اشاره کرد و افزود: این مهم از وعده‌های دکتر روحانی بوده که تاکنون تحقق یافته و قطعاً گسترش خواهد یافت.

به گزارش موج، دیدار با زنان فرهیخته و برگزیده، حضور در شورای اداری واختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی دختران روستا از برنامه های سفر معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده به گیلان است.