استاندار گیلان گفت: تحولات نیروی دریایی با ارشادات رهبر معظم انقلاب در سالهای اخیر خیره کننده بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج از بندر انزلی، استاندار گیلان در جمع فرماندهان نیروی دریایی ارتش در فرماندهی ناوگان شمال در بندرانزلی اظهار کرد: تحولات نیروی دریایی با ارشادات رهبر معظم انقلاب در سالهای اخیر خیره کننده بوده است.

نجفی در این نشست که با حضور دریادار سیاری فرماندهی نیروی دریایی ارتش برگزار شد با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش، تبلور اقتدار ملت ایران در دریاها و آب‌های آزاد است گفت: حضور موفق این نیروی راهبردی در مأموریت های محوله نماینگر اقتدار ملت ایران است.

وی با اشاره به تحولات وپیشرفتهای خیره کننده، غرور آفرین و عزتمندانه نیروی دریایی که براساس روحیه‌ی ایمان و معنویت نیروهای مسلح و خود اتکایی بدست آمده است گفت: اقتدار راهبردی نیروی دریایی و پیشرفت‌های این نیرو بواسطه پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب به عنوان فرماندهی شجاع، مقتدر، آگاه و اندیشمند است.

نجفی با بیان اینکه در سایه پربرکت رهبر فرزانه انقلاب ایران اسلامی در داشتن امنیت در منطقه بی همتا است گفت: تمام تلاش دولت در چنین فضایی این است که برای تقویت معیشت مردم تلاش کند.

استاندار گیلان به مذاکرات برجام اشاره کرد و گفت: حضور عزتمندانه‌ی مذاکره کنندگان ما نیز به پشتوانه‌ی قدرت و هوشیاری بالای نیروهای مسلح بوده است.

وی گفت: همه‌ی ما و ملت ایران به داشتن چنین نیروهایی افتخار می‌کنیم.

استاندار گیلان دریای خزر را دریای صلح و دوستی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه روابط جمهوری اسلامی ایران با کشورهای حاشیه‌ی خزر در دولت تدبیر وامید ارتقاء یافته است.

.