فرماندار فومن گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان باید نسبت به توزیع عادلانه نیروی متخصص درمانی در استان توجه ویژه داشته باشد.

میرشمس مومن زاده در گفت و گو با خبرنگار موج در فومن، با اشاره به کمبود نیروی متخصص درحوزه بهداشت و درمان این شهرستان اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان باید نسبت به توزیع عادلانه نیروی متخصص درمانی در استان توجه ویژه داشته باشد.

فرماندار فومن به ضرورت انتقال مناسب مسائل و مشکلات به مسوولان ارشد حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و افزود: مسوولان شبکه سلامت شهرستان برای حل مناسب مشکلات موجود باید اطلاعات جامع و کافی را از این مسائل جمع آوری کرده و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی برای انتقال به وزارتخانه قرار دهند.

مومن زاده با بیان اینکه باید حداقل ها در حوزه سلامت برای مردم شهرستان فراهم شود، تأکید کرد: برای رفع نگرانی های مردم در حوزه بهداشت و درمان تلاش بیشتری صورت گیرد.

وی ادام داد: مسوولان شبکه بهداشت در ارائه خدمات مناسب و با کیفیت به مردم شهرستان توجه ویژه داشته باشند تا مردم در دریافت خدمات بهداشتی و درمانی با مشکل مواجه نشوند.

مومن زاده با اشاره به کمبود نیروی انسانی متخصص در شبکه درمان شهرستان فومن تصریح کرد: یکی از وظایف مسوولان دانشگاه علوم پزشکی استان توزیع عادلانه نیروی انسانی متخصص در سراسر استان است.