اگر به دنبال اقامتی آرام چه به صورت موقت و چه به صورت دائم هستید پیشنهاد می کنیم در مورد گرجستان اندکی اطلاعات کسب نمائید و با ما در این نویسه که بصورت خلاصه تهیه شده همراه باشید .

به گزارش خبرگزاری موج، اگر به دنبال اقامتی آرام چه به صورت موقت و چه به صورت دائم هستید پیشنهاد میکنیم در مورد گرجستان اندکی اطلاعات کسب نمائید و با ما در این نویسه که بصورت خلاصه تهیه شده همراه باشید .

گرجستان کشوری آرام در منطقه قفقاز می باشد که در سالیان اخیر مورد توجه بسیاری قرار گرفته بسیاری از جهانگردان و سرمایه گذاران قرار گرفته و نیز زیبائی های خاصی را دارد .

در این میان شهرهای تفلیس و باتومی مورد توجه گردشگران و سرمایه گذاران قرار گرفته که جاذبه ها و مزایای خود را نیز دارند اما در این میان موضوعاتی همانند سرمایه گذاری در گرجستان و یا اقامت و زندگی در گرجستان نیز مورد بحث می باشد .

به منظور اقامت کوتاه مدت می توانید جهت لذت بردن از سفر به گرجستان ترکیبی از تورهای تفلیس و باتومی را تجربه نمائید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید .

در صورتی که علاقمند باشید می توانید در گرجستان بصورت قانونی شرکت ثبت نمائید و یا سرمایه گذاری کنید که موضوع سرمایه گذاری در گرجستان خود موضوع مفصلی است. موضوعاتی نظیر اقامت گرجستان، شرایط اقامت گرجستان، ثبت شرکت در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان و کار در گرجستان از موضوعاتیست که در زمان حرکت بسمت گرجستان به منظور اخذ اقامت دائم و به قصد زندگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

اما لازم است بدانید به منظور انجام کلیه امور لازم برای آماده شدن برای زندگی در تفلیس نیاز به مراجعه به یک شرکت حقوقی معتبر دارید که در این میان ما معتبرترین شرکت در این خصوص را شرکت سام جورجیا میدانیم ، شرکتی با یک دهه تجربه موفق در امور حقوقی در گرجستان .

کار در گرجستان

اگر بخواهیم با شما صادقانه صحبت کنیم باید بگوئیم قبل از هرگونه فکر برای کار در گرجستان ابتدا زبان گرجی یاد بگیرید، مردم گرجستان برای استخدام شدیداً وابسته به این هستند که نیروی کار استخدامی مسلط به زبان گرجی بوده و برای برقراری ارتباط با مردم گرجستان مشکلی نداشته باشد. حال در صورتی که به زبان گرجی مسلط باشید می توانید قدم بعدی را برداشته و به دنبال کار باشید . لازم است بدانید کار در گرجستان آنطورها که فکر میکنید فراوان نیست و شرایط آن مساعد نبوده اما باز هم روزانه آگهی های زیادی برای استخدام در تفلیس ، باتومی یا دیگر شهرهای گرجستان ثبت می شود که می توانید شانس خود را در مورد آنها آزمایش نمائید اما در صورتی که کارآفرین نیز هستید می توانید با کارآفرینی زمینه کاری خود را در تفلیس و یا دیگر شهرهای گرجستان گسترش دهید .

گرجستان 3

ثبت شرکت در گرجستان

اگر زمینه کاری خاصی دارید بصورت کاملاً قانونی و به وسیله یک واسط معتبر (همانند شرکت ایرانی سام جورجیا، معتبرترین شرکت حقوقی در گرجستان) می توانید در یک پروسه 24 یا 48 ساعته شرکت خود را بصورت کاملاً قانونی و از طریق اداره مهاجرت گرجستان در تفلیس ثبت نمائید. یکی از مواردی که به واسطه آن می توانید اقامت اخذ نمائید همین موضوع ثبت شرکت در گرجستان است. اما توجه داشته باشید که جدیداً دولت گرجستان محدودیتهای شدیدی را در خصوص شرکتهای کاغذی و شرکتهای غیرفعال اعمال نموده، پس سعی کنید شرکتی فعال در گرجستان داشته باشید .

گرجستان2

اقامت در گرجستان

موضوع اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت ساده ترین روش برای اخذ اقامت در این کشور زیباست. پس از ثبت شرکت و با استفاده از یک واسط (همانند شرکت ایرانی سام جورجیا، معتبرترین شرکت حقوقی در گرجستان) مدارک شرکت خود را به اداره مهاجرت گرجستان تحویل می نمائید و پس از بررسی مدارک درخواست اقامت شما توسط کارشناسان مجرب سام جورجیا مورد بررسی قرار میگیرد و به اداره مهاجرت گرجستان در تفلیس تسلیم می شود و با تکمیل مدارک و پس از گذشت حداکثر 30 روز جواب اقامت شما تعیین می شود.

گرجستان4

املاک و مستغلات در گرجستان

اگر به دنبال اجاره خانه در گرجستان و یا خرید خانه هستید، بهترین پیشنهاد این است که پیش از هر اقدامی مشاوره ای جامع را از کارشناسان حرفه ای دپارتمان املاک سام جورجیا اخذ نمائید، انواع و اقسام اجاره خانه در گرجستان در مناطق مختلف نظیر سابورتالو و غیره موجود است، پیشنهاد ما این است که برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با سام جورجیا ابتدا در کانال تلگرام این شرکت عضو شده و پس از خواندن اطلاعات کانال، با شماره کارشناسان این شرکت تماس برقرار نموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید .

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج