فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح «مردم یاری» در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، سردار مهدی انصاری در دیدار مسوولان و کارکنان انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با امام جمعه یاسوج، اظهار کرد: در نتیجه عواملی نظیر ارتقاء شاخص‌های امنیتی میزان جرایمی مثل سرقت و نزاع‌های دسته جمعی در ۶ ماهه اول امسال به نسبت مدت مشابه پارسال به ترتیب ۲۷ و ۱۱ درصد کاهش داشته است.

سردار انصاری افزود: در عین حال میزان کشفیات مواد مخدر هم ۱۴ درصد افزایش یافته است.

وی ادامه داد: با تعریض جاده‌ها میزان تصادفات کمتر شده، اما حوادث رانندگی همچنان نگران کننده است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد همچنین از اجرای ۳۰۰ ویژه برنامه در هفته نیروی انتظامی در استان خبرداد و گفت: برگزاری صبحگاه مشترک، نشست هم اندیشی با اصناف، همایش تخصصی فرماندهان، کلانتری‌ها، پاسگاه‌های استان، ملاقات مردمی مسئولان نیروی انتظامی با مردم و اجرای طرح «مردم یاری» از جمله این برنامه است.

امام جمعه یاسوج نیز در این دیدار نقش و جایگاه پلیس را در برقراری نظم و امنیت به عنوان اساسی‌ترین نیاز جامعه حائز اهمیت و حیاتی دانست و گفت: قدردانی از جان برکفانی که برای برقراری امنیت در کشور از جانشان مایه می‌گذارند وظیفه ای همگانی است و مردم باید قدردان این تلاش‌ها باشند.

 حجت الاسلام و المسلمین حسینی با تاکید بر حمایت و همیاری مردم با نیروی انتظامی افزود: پلیس هم باید با انگیزه و تلاش بیشتر با بهره گیری از همکاری سایر دستگاه‌ها زمینه وقوع جرم و فساد در جامعه را مسدود کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج