مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید استان کهگیلویه و بویراحمد روز شنبه با حضور وزیر کشور برگزار می‌شود.

سید محمد تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج در یاسوج، اظهار کرد: روز شنبه با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور مراسم تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

تقوی تصریح کرد: رحمانی فضلی وزیر کشور صبح روز شنبه با استقبال مسوولان کهگیلویه و بویراحمد وارد فرودگاه یاسوج می‌شود و بعد از آن در مراسم تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید استان شرکت خواهد کرد.

وی افزود: این مراسم روز شنبه 25 شهریورماه 95 با حضور وزیر کشور و مسوولان ارشد کهگیلویه و بویراحمد در سالن کنعانی دانشگاه علوم پزشکی استان جنب بیمارستان امام سجاد(ع) برگزار خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: در این مراسم مدیران عضو شورای اداری و شورای تأمین استان کهگیلویه و بویراحمد، فرمانداران و بخشداران، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

به گزارش موج، با تصویب هیات وزیران و طی حکمی از سوی رحمانی فضلی وزیر کشور علی محمد احمدی به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد منصوب و همچنین با حکم وزیر کشور سید موسی خادمی استاندار پیشین استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان استاندار استان لرستان معرفی شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج