دارنده مدال طلای وزنه‌برداری جهان در دسته ۸۵ کیلوگرم گفت: فشارهای زیادی را در این مدت برای رسیدن به المپیک تحمل کردم و باید بهترین نتیجه را بگیرم.

به گزارش خبرگزاری موج، کیانوش رستمی درباره شرایطش برای حضور در بازی‌های المپیک گفت: شرایط بسیار سخت و فشارهای زیادی را در این مدت برای رسیدن به المپیک تحمل کردم و باید بهترین نتیجه را بگیریم.

وی ادامه داد: علاوه بر فشار بالا و سختی زیاد تمرینات فشارهای روانی باعثشد شرایط سختی را پشت سر بگذارم اما من فکرم بازتر از این مسائل است و سعی می‌کنم با کسب مدالی خوشرنگ در المپیک پاسخ تمام انتقادات را بدهم. از مردم می‌خواهم مانند همیشه فقط من را دعا کنند.

دارنده مدال طلای وزنه‌برداری جهان در دسته ۸۵ کیلوگرم در پاسخ به این سؤال که آیا بعد از المپیک هم می‌خواهد به وزنه برداری ادامه دهد یا خیر، گفت: هنوز اول راه هستم و موقع برداشت من از وزنه برداری است و تازه به پختگی لازم رسیده‌ام و راه مدال گرفتن را یاد گرفتم. می‌خواهم تا چند المپیک برای ایران مدال‌آوری کنم چرا که این توان را در خود می‌بینم. در این مدت نتوانستم به خوبی در کنار خانواده‌ام باشم و همواره برای کسب نتیجه در اردو بودم و آنطور که می‌خواستم نتوانستم از زندگی‌ام لذت ببرم و تنها کسب نتیجه درخشان در المپیک می‌تواند این سختی‌ها را جبران کند.

رستمی در پاسخ به این سؤال که آیا بعد از المپیک در همین وزن خواهد ماند یا به یک دسته بالاتر می‌رود یا خیر، گفت: نمی‌دانم همه چیز بعد از المپیک مشخص خواهد شد اما من این آمادگی را در خودم می‌بینم. چرا که با رکوردهایی که در ۸۵ کیلوگرم زده‌ام شاید بتوانم در ۹۴ کیلوگرم هم مدال بیاورم. الان ۹ کیلوگرم زیر ۹۴ کیلو هستم و ۹ و نیم کیلو با رکورد این دسته فاصله دارم که اگر هر یک کیلوگرم اضافه وزن را یک کیلو افزایش وزن حساب کنیم به رکورد این دسته هم نزدیک هستم.