فرنگی‌کار وزن ۵۰ کیلوگرم کشورمان در روزی که سه نماینده دیگر ایران از دور رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان کنار رفتند، به کسب عنوان پنجمی بسنده کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان از امروز(سه‌شنبه) در شهر ماکون فرانسه آغاز و در پایان مهدی محسنی‌نژاد در وزن ۵۰ کیلوگرم پنجم شد. محمدرضا گرایی، مهدی ابراهیمی و امیرحسین حسینی نمایندگان اوزان ۶۰،۷۴ و ۹۶ کیلوگرم کشورمان نیز با شکست مقابل حریفان خود از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

محسنی‌نژاد نماینده وزن ۵۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود مقابل ایلخام باخروموف از ازبکستان با نتیجه ۹ بر یک شکست خورد، اما با توجه به حضور این کشتی‌گیر در دیدار فینال، وی به گروه بازنده‌ها رفت. محسنی‌نژاد در این مرحله با شکست ۸ بر صفر رادون میراندا از آمریکا، راهی دیدار رده‌بندی شد و برای کسب مدال برنز به مصاف نوگزاری تسورتسومیا از گرجستان رفت. با این حال او در این کشتی با نتیجه ۷ بر ۲ شکست خورد و پنجم شد.

رقابت‌های اوزان ۵۵،۶۶، ۸۴ و ۱۲۰ کیلوگرم کشتی فرنگی جوانان، فردا(چهارشنبه) برگزار می‌شود که میثم دلخانی، محمد الیاسی، آرمان علیزاده و امین میرزازاده به مصاف رقبای خود می‌روند.