حجت الاسلام زین الدین گفت: اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان برای ۱۰۰ مسجد در سطح شهر کرمانشاه در نظر گرفته شده که در راستای تعمیر و بازسازی محل وضوخانه ها و سرویس های بهداشتی هزینه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه؛ به گفته مسوول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرمانشاه، اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه سعی کرد که شرایط لازم برای حضور و سخنرانی آیت الله ممدوحی در شهر کرمانشاه طی ایام ماه مبارک رمضان را فراهم آورد.

حجت الاسلام زین الدین بیان داشت: برخی از شهرک های شهر کرمانشاه نیز که فاقد مسجد هستند تلاش کردیم که اعتباراتی برای ساخت مساجد و یا حسینیه در این مناطق در نظر بگیریم.

این مقام مسوول با اشاره به برنامه ریزی های شهردار جدید در زمینه انجام کارهای فرهنگی در کرمانشاه خاطرنشان کرد: در زمینه ایجاد فرهنگسراها باید تعداد آنها از ۴ مورد به ۱۶ فرهنگسرا برسد.

وی اضافه کرد: اعطای بسته های فرهنگی به پروژه های عمرانی از جمله مسائل مهم مورد توجه شهردار کرمانشاه است و به آن اهمیت ویژه ای می دهد.

مسوول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرمانشاه، کمک به مساجد و تجهیز آنها را از اولویت های کار شهرداری و شورای اسلامی شهر کرمانشاه عنوان کرد و گفت: در این راستا از هیچ تلاشی مضایقه نخواهد شد.