معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اعلام این خبر تاریخ برگزاری محافل انس با قرآن کریم با حضور قاری برجسته کشور استاد مقدمی را ۳۱ خرداد و اول تیر اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه؛ حجت الاسلام قبادی ابراز داشت: عظمت ماه مبارک رمضان به نزول قرآن کریم در آن است بنابراین ما باید با ترویج فرهنگ قرآن خوانی از برکات این ماه عظیم استفاده کنیم.

وی اظهار داشت: تنها ماهی که در قرآن کریم نام آن آمده است ماه مبارک رمضان است و این ماه را خداوند سبحان با نزول قرآن معرفی می‌کند و انسان در این ماه مهمان سفره پربار قرآن است و هرکسی به‌ اندازه نیاز و استعدادش می‌تواند از آن بهره ببرد.

حجت الاسلام قبادی افزود: ۳۱خرداد مصادف با ۱۴ ماه مبارک قبل از نماز ظهر و عصر محفل انس با قرآن کریم در مسجد جامع کرمانشاه به میزبانی اداره اوقاف ناحیه دو کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: ۳۱ خرداد مصادف با ۱۴ ماه مبارک قبل از افطار ساعت ۱۸ این محفل نورانی در بقعه احمدبن اسحاق(ره) شهرستان سرپل ذهاب برگزار می شود.

حجت الاسلام قبادی بیان داشت: ۱ تیر مصادف با ۱۵ رمضان محفل نورانی انس با قرآن کریم ساعت ۱۸ الی ۱۹ در بقعه امامزاده ابراهیم(ع) کنگاور و ساعت ۲۰ الی ۲۱ در بقعه امامزاده احمد(ع) شهرستان سنقر برگزار خواهد شد.