دوره آموزشی گیوه بافی زنانه و مردانه در روستای نسمه با همکاری اداره میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه؛ هادی شریفی رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان پاوه با اعلام این خبر افزود: با توجه به نشست ما بین دهیار روستای نسمه و مدیر آموزشگاه ومجتمع آموزشی مولوی اداره میراث فرهنگی شهرستان در راستای آموزش و ترویج صنایع دستی شهرستان پاوه مقرر شد یکدوره کلاس آموزش گیوه بافی زنانه و مردانه در روستای نسمه برای بانوان برگزار شود.
وی افزود: این دوره آموزشی توسط آموزشگاه مولوی در محل دهیاری نسمه وبا حضور ۴۰ نفر بانوان هنر جو و مشتاق این رشته بعد از ماه مبارک رمضان برگزار شود.
شریفی تصریح کرد: در پایان مقرر شد دهیاری نسبت به ثبت نام و در اختیار قرار دادن مکان برگزاری کلاس و آموزشکده مولوی نسبت به برگزاری کلاس ها اقدام نمایند.
رئیس اداره میراثفرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان پاوه در خاتمه اظهار داشت: این اداره ضمن معرفی وتایید استاد کار و صدور کارت پایان دوره برای شرکت کنندگان در صورت تمایل افراد دارای مدرک را برای دریافت تسهیلات بانکی معرفی می نماید.