رئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: سال گذشته تسهیلات اشتغال زایی به بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر در استان و در عرصه اقتصاد مقاومتی واگذار شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ منصور فتاحی در جلسه انعقاد تفاهم نامه بسیج سازندگی با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه، اظهار کرد:امسال ۲۱ میلیاردتومان تسهیلات کم بهره اشتغال زایی به افراد مناطق محروم استان در عرصه اقتصاد مقاومتی اعطا می شود و این رقم سال گذشته ۲۷ میلیاردتومان بود.

وی ابراز کرد: سعی شده ارائه آموزش ها در زمینه اقتصاد مقاومتی باشد و بسیج سازندگی استان در زمینه ارائه تسهیلات اشتغال زایی و مهارتی به افراد از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

سرهنگ فتاحی خاطرنشان کرد: امسال ۲۱ میلیاردتومان تسهیلات کم بهره اشتغال زایی به افراد مناطق محروم استان در عرصه اقتصاد مقاومتی اعطا می شود و این رقم سال گذشته ۲۷ میلیاردتومان بود.

این مقام مسئول با بیان اینکه به هر متقاضی دریافت تسهیلات مبلغ بین پنج الی ۳۰ میلیون تومان اعطا می شود، گفت: این اقدام موجب توانمندسازی روستاییان مناطق محروم می شود.

وی اضافه کرد: عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی و همچنین شناسایی افراد و ایجاد اشتغال از اهداف بسیج سازندگی است.