در آستانه هفته عفاف و حجاب بانوان نخبه و بسیجی روانسر با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، در آغاز این دیدار فرمانده سپاه روانسر با اشاره به موضوع عفاف و حجاب بر اصل زینت بودن حجاب برای زنان جامعه تاکید نموده و گفت: دشمنان ما امروز خط مقدم را به گوشه خانه ها آورده اند و می خواهند با حذف این دو گوهر ارزشمند زنان جامعه ما را به ورطه فساد کشیده و در این راستا از هیچ کوششی فروگذار نخواهند بود.

وی فاطمه زهرا(س) را الگوی بی بدیل عفاف وحجاب در میان همه مادران مسلمان دانسته و گفت: تازمانی که دراین خط مستقیم و پاک ومقدس حرکت کنیم گزندی به خانواده های ما وارد نخواهد آمد.

در ادامه این دیدار ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه شهرستان روانسر ضمن تبریک عید ماه بندگی وتبریک هفته عفاف وحجاب بر لزوم رعایت حجاب اسلامی به منظور مصون بخشی جامعه اسلامی تاکید نمود.

امام جمعه روانسر با اشاره به ماجرای تاریخی کشف حجاب رضاخانی گفت: این موضوع تاکیدی براین امر است که دشمنان اسلام و مسلمین حجاب را مانعی در راستای نفوذ فرهنگی و عقیدتی خود در میان کشورهای اسلامی می دانند.

ماموستا غفوری کشور ایران را امروز بهترین جایگاه تجلیل از مقام زن دانسته و گفت: نباید اجازه دهیم دشمنان ما بافضاسازی های دروغین رسانه ای این الگوی بی بدیل عزت زن در ایران اسلامی را به زیر سوال برده و از اهمیت این کار مهم بکاهند.

امام جمعه شهرستان روانسر خاطرنشان ساخت: زنان ما نقش مهمی در جامعه در دست دارند و باید بدانیم سلامت زن در هرجامعه ای تضمین کننده سلامت آن جامعه است و این موضوعی است که دشمنان ما به مخالفت با آن برخواسته اند تا جایی که کارشناسان فرهنگی ورسانه ای غربی عنوان می کنند می خواهند برای نابودی ایران زن و مادر را به فساد بکشند.

ماموستا غفوری حرکت در مسیر قران و سیره عملی رسول خدا(ص) و اهل بیت مکرمش را تنها سلامت زنان مسلمان و به طبع آن کل جامعه اسلامی دانست و افزود: باید بر ارزش واقعی خود آگاه باشید و این گوهر خدایی و قرآنی را که عفاف و حجاب است به درستی حفظ و نگهداری کنید.