معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه و حومه از ارائه خدمات ویژه در شب های قدر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه؛ معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه و حومه، پیرامون برنامه‌های این سازمان در شب بیست و یکم، بیست و سوم و راهپیمایی بزرگ روز قدس و مراسم عید سعید فطر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه‌داران، گفت: به منظور رفاه حال شهروندان شب زنده دار و دسترسی آنان به ناوگان حمل و نقل عمومی در شب‌های قدر، بیش از ۵۰ دستگاه اتوبوس مشغول خدمات‌رسانی به عزاداران و روزه‌داران هستند.
کاوه مرد‌‌‌‌‌‌افکن با اشاره به اینکه این اتوبوس ها به صورت رایگان در نقاط پرجمعیت شهر کرمانشاه به شب زنده‌داران ارائه خدمات می‌دهند، افزود: این اتوبوس‌ها در شب‌های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان پس از اتمام مراسم احیاء در مسیرهای پر جمعیت به‌ویژه در مسیر مساجد جامع، حاج شهبازخان و المهدی(ترکها) به انتقال و جابه‌جایی شب زنده‌داران می‌پردازند.
معاون سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه و حومه با اشاره به اینکه ناوگان اتوبوسرانی در شب ۱۹ رمضان نیز به شب زنده‌داران خدمات رسانی کردند، عنوان کرد: اتوبوسها از ساعت ۲۴ تا پایان مراسم شبهای قدر در مکانهای در نظر گرفته شده مستقر می‌شوند.
وی تأکید کرد: این خدمات‌دهی با همراهی کامل واحد نظارت و بازرسی و تعیین بازرسین در ایام لیالی قدر صورت می‌پذیرد.
مردافکن در خصوص برنامه‌های سازمان برای روز جهانی قدس و عید سعید فطر نیز گفت: جهت جابه‌جایی راهپیمایان روز قدس و نمازگزاران عیدفطر، ناوگان اتوبوسرانی کرمانشاه با صددرصد ظرفیت خود در خدمت شهروندان خواهند بود.
به گفته وی از ساعت۶صبح جمعه و روز عیدفطر سرویس‌دهی شروع می‌شود و اتوبوسها در این دو روز در خیابان فرمانداری، میدان آزادی و سه راه حافظیه مستقر خواهند شد تا در پایان مراسم روز قدس و عید فطر جهت بازگشت و رفاه راهپیمایان و نمازگزاران به ارائه سرویس بپردازند.