با اعلام روابط عمومی شرکت مخابرات کرمانشاه، تلفن‌های مشترکین خانگی مناطق زلزله‌زده از یک دوره کارکرد بخشودگی برخوردارمی شوند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، کارکرد تلفن‌های ثابت مشترکین خانگی مناطق زلزله‌زده در ماه‌های مهر و آبان براساس اعلام روابط عمومی کرمانشاه، بخشیده شد.

در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، با درخواست مخابرات منطقه کرمانشاه و تصویب هیئت‌مدیره شرکت مخابرات ایران، کارکرد تلفن‌های ثابت مشترکین خانگی مناطق زلزله‌زده در شهرستان‌های سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی در ماه‌های مهر و آبان سال جاری که بالغ‌بر ۵ میلیارد ریال برآورده شده، بخشیده شد.

بر اساس این گزارش، مناطق که شامل طرح کارکرد تلفن‌های ثابت مشترکین خانگی مناطق زلزله‌زده، توابع شهرستان اسلام‌آباد غرب، شهرستان ثلاث باباجانی و توابع آن، توابع شهرستان جوانرود، توابع دالاهو، شهرستان سرپل ذهاب و توابع آن، شهرستان قصرشیرین و توابع آن، شهر کوزران، شهرستان گیلانغرب و توابع آن هستند.

لازم به ذکر است که در قبض دوره پنجم که در بهمن‌ماه به دست مشترکین خواهد رسید، کارکرد ماه‌های آذر و دی و همچنین بدهی‌های قبلی مشترکین بدهکار منظور شده که قابل پرداخت است و کارکرد تلفن‌های ثابت مشترکین خانگی مناطق زلزله‌زده در ماه‌های مهر و آبان بخشیده شده است.

بخشودگی یک دوره کارکرد تلفن‌های مشترکین خانگی مناطق زلزله‌زده

مخابرات کرمانشاه پیشگام در امر یاری رسانی به زلزله زدگان

گفتنی است، مدیر مخابرات کرمانشاه از نخستین ساعات وقوع این حادثه طبیعی تاکنون مکرراً در مناطق زلزله‌زده استان حضور یافته و از نزدیک در جریان فعالیت‌های ارتباطی و مخابراتی منطقه و رسیدگی به مشکلات مردم قرار گرفتند.

قبادیان در این دیدارهای پیاپی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص فعالیت‌های مخابرات جهت جلوگیری از قطعی ارتباط در ایام بعد از زلزله و افزایش ظرفیت و پهنای باند ارتباطی جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم و تسهیل در امر امدادرسانی با حضور در چادرهای اسکان زلزله‌زدگان از آسیب دیدگان این حادثه عیادت به عمل آوردند.

شایان‌ذکر است از ابتدای بروز زلزله مسئولین مخابرات با حضور مستمر در مناطق زلزله‌زده بر وضعیت و کیفیت ارتباطات منطقه نظارت داشته و نسبت به ارتقاء ظرفیت شبکه اقدامات مهم و مؤثری را انجام داده‌اند که در این راستا کارکرد تلفن‌های ثابت مشترکین خانگی مناطق زلزله‌زده در ماه‌های مهر و آبان بخشیده شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج