250 عضو هیات علمی دانشگاه رازی کرمانشاه ضمن حمایت قاطع از دکتر روحانی ،از ملت شریف ایران برای حضور در پای صندوق های رای سرنوشت دعوت کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، در متن بیانیه چنین آمده است؛ محضر ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی، بسیار مفتخریم بزرگترین سرمایه ما اهالی علم و دانش و قاطبه فرهنگیان، اعتمادیست که شما ملت فهیم به این حوزه داشته و متقابلا این قشر زحمت کش اجتماعی نیز در فراز و فرودهای تاریخ، همراه و زبان گویای شما در شادی ها و مشکلات بوده و هستند. و اینک که ایران عزیزمان در مرحله ای حساس و قطعا سرنوشت ساز قرار گرفته و نوع انتخاب ما می تواند موجبات گام هایی جدی و استوار بسوی امیدواری، امنیت، توسعه داخلی و گشودگی همه جانبه در عرصه بین المللی را فراهم نماید، ما جمعی از اعضای هیأت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه ضمن دعوت از شما ملت غیور به حضور در پای صندوق سرنوشت، حمایت قاطع خود را از آقای دکتر حسن روحانی اعلام داشته و امیدواریم همه باهم از تکرار فضای نا امیدی داخلی و انزوای این ملت بزرگ در عرصه بین المللی جلوگیری نماییم.

خدایا چنان کن سر انجام کار        تو خشنود باشی و ما رستگار

دانشگاهیان کرمانشاه حامیان دکتر روحانی,

1.  دکتر طهماسب علیپوریانی، گروه علوم سیاسی

2.  دکتر قدرت احمدیان، گروه علوم سیاسی

3.  دکتر مهراد پاک نژاد، گروه مهندسی مکانیک

4.  دکتر مهرداد احمدزاده، گروه ریاضی

5.  دکتر رسول قبادیان، گروه مهندسی آب

6.  پرفسور علی سلیمی، گروه ادبیات عرب

7.  دکتر جلیل صحرایی، گروه فیزیک

8.  دکتر علی اکبر محسنی، گروه ادبیات عرب

9.  دکتر حسین عیدی، گروه علوم ورزشی

10.  دکتر جهانگیر کرمی، گروه روانشناسی

11.  دکترموسی پرنیان، گروه ادبیات فارسی

12.  دکتر عبدالحمید علیزاده، گروه شیمی

13.  دکتر علی محمد رشیدی، گروه مکانیک

14.  دکتر محمد عزیزی، گروه علوم ورزشی

15.  دکتر جهانگیر خزایی، گروه مهندسی عمران

16.  پرفسور ناهید شاه آبادی، گروه شیمی

17.  پرفسور حامد کرمی شبانکاره، گروه علوم دامی

18.  دکتر سهراب دل انگیزان، گروه اقتصاد

19.  دکتر محمد حاجی عزیزی، گروه مهندسی عمران

20.  دکتر مجتبی فتحی، گروه مهندسی‌ عمران

21.  پرفسور کیوان امینی، گروه ریاضی

22.  دکتر علی اشرف خزایی، گروه تربیت بدنی

23.  دکتر حمید توپچی نژاد، گروه مهندسی عمران

24.  دکتر فرزاد شاویسی، گروه ریاضی

25.  دکتر جمال فتح اللهی، گروه اقتصاد

26.  دکتر سید شهاب حسنی نسب، گروه مهندسی عمران

27.  دکتر عباسعلی زمانی، گروه گیاهپزشکی

28.  دکتر آرش بیات، گروه عمران

29.  دکتر علی اصغر مقدم، دامپزشکی.، گروه علوم درمانگاهی

30.  دکتر عبدالحسین پرنو، گروه تربیت بدنی

31.  دکتر سلیمان خزایی، گروه آمار

32.  دکتر علیرضا باقری، گروه زراعت و اصلاح نباتات

33.  دکترحسن ذوالفقاری، گروه جغرافیا

34.  دکتر اسداله آژیر، گروه فلسفه

35.  پروفسور فرخ کفیل زاده، گروه علوم دامی

36.  دکتر سعید عباسی، گروه گیاه پزشکی

37.  پروفسور محمدتقی درویشی، گروه ریاضی

38.  دکتر فرزاد مندنی، گروه زراعت و اصلاح نباتات

39.  دکتر صحبت بهرامی نژاد، گروه زراعت و اصلاح نباتات

40.  دکتر محسن سعیدی، گروه زراعت و اصلاح نباتات

41.  دکتر حبیب جعفری، گروه آمار

42.  دکتر نادر دانشفر، گروه فیزیک

43.  دکتر جعفر معصوم پور، گروه جغرافیا

44.  دکتر رضا آقایاری، گروه مهندسی عمران

45.  دکتر روح الله شریفی، گروه گیاهپزشکی

46.  دکتر حکمت ربانی، گروه مکانیک بیوسیستم

47.  دکتر وحید مبارک، گروه زبان و ادبیات فارسی

48.  دکتر علیرضا زبرجدی، گروه ز راعت واصلاح نباتات

49.  دکتر هادی حجاریان، گروه علوم دامی

50.  دکتر فرهاد دانش نیا گروه علوم سیاسی

51.  دکتر سیاوش قلی پور گروه جامعه شناسی

52.  دکتر حسن اکرمی، گروه زیست شناسی

53.  دکتر نعمت نیامرادی، گروه ریاضی

54.  دکتر محمد راستی ویس، گروه فیزیک

55.  دکتر غلامرضا سالمیان، گروه زبان و ادبیات فارسی

56.  دکتر أبوطالب خدادادی، گروه آمار

57.  دکتر ارسلان پرواره، گروه مهندسی شیمی

58.  دکتر جلیل کریمی، گروه جامعه شناسی

59.  دکتر ایرج نصرتی، گروه زراعت و اصلاح نباتات

60.  دکتر احسان صیاد، گروه منابع طبیعی

61.  دکتر حبیب الله صفرزاده، گروه مهندسی مکانیک

62.  دکتر جعفر جماعتی، گروه مهندسی مکانیک

63.  دکتر فرشادرحیم پور، گروه مهندسی شیمی

64.  دکتر جعفر توکلی، گروه جغرافیا

65.  دکتر سامان عبادی، گروه زبان انگلیسی

66.  دکتر فرزاد ویسی، گروه مهندسی مکانیک

67.  پرفسور غلامرضا مرادی، گروه مهندسی شیمی

68.  پرفسور محمدحسین یاس، گروه مهندسی مکانیک

69.  دکتر تورج یوسفی، گروه مهندسی مکانیک

70.  دکتر آرش احمدی، گروه مهندسی برق

71.  دکتر حمید احمدی، گروه علم اطلاعات

72.  دکتر حسنعلی واحدی، گروه گیاهپزشکی

73.  دکتر سعید فعلی، گروه مهندسی مکانیک

74.  دکتر حشمت الله حقیقت، گروه مهندسی مکانیک

75.  دکتر اکرم خدایاری، گروه مهندسی مکانیک

76.  دکتر نادر امیری، گروه جامعه شناسی

77.  دکتر مصطفی حسرتی، گروه زبان انگلیسی

78.  دکتر وریا طهماسبی، گروه تربیت بدنی

79.  دکتراردشیر رابعی، گروه فیزیک

80.  دکتر محمد اکبرپور، گروه جغرافیا

81.  دکتر میترا جوان، گروه مهندسی عمران

82.  دکتر رمضانعلی ابوزاده، گروه مهندسی مواد و نساجی

83.  دکتر مصطفی فیضی، گروه شیمی فیزیک

84.  دکتر علی امیری، گروه مهندسی مکانیک

85.  دکتر فرشید خیراللهی، گروه حسابداری

86.  مهندس قامت پرویزی، گروه معماری

87.  دکتر فهمیمه جلالی دانشکده شیمی

88.  پروفسور وحید سبزیان پور دانشکده ادبیات

89.  دکتر علی قشقایی، گروه علوم درمانگاهی

90.  دکتر سید رضا هاشمی، گروه آمار

91.  پروفسورهوشنگ قمر نیا، گروه مهندسی آب

92.  دکترشهرام فتاحی، گروه اقتصاد

93.  دکتر محسن یاراحمدی، گروه مدیریت

94.  دکتر علی براتی، گروه ریاضی

95.  دکتر محمدباقر نجفی، گروه اقتصاد

96.  دکتر بهرام یوسفی، گروه تربیت بدنی

97.  دکتر کامران یزدانبخش، گروه روانشناسی

98.  دکتر غلامرضا برون، گروه فیزیک

99.  دکتر کیوان شعبانی، گروه تربیت بدنی

100.   دکتر میثم سعیدی، گروه مکانیک

101.  دکتر محسن ایراندوست، گروه شیمی تجزیه

102.  دکتر سارا ایوانی دانشکده شیمی

103.  دکتر بهنام صدیقی، گروه شیمی

104.  دکتر سیروس قبادی، گروه بیولوژی

105.  دکتر رضا کیهانی، گروه مهندسی برق

106.  دکتر مرضیه علیزاده، گروه گیاهپزشکی

107.  دکتر رضا بختیاری، گروه مهندسی مواد و نساجی

108.  پروفسور کیومرث بهرامی، گروه شیمی آلی

109.  پروفسور علینقی میرمویدی، گروه گیاه پزشکی

110.  دکتر شاهدخت سهرابی، گروه فیزیک

111.  دکتر محمد مرادی، گروه آمار

112.  دکتر شاپور حیدرخانی، گروه ریاضی

113.  دکتر مهرداد نیاپرست، گروه آمار

114.  دکتر هادی عبادی، گروه معماری

115.  دکتر محمد شریف کریمی، گروه اقتصاد

116.  دکتر آزاد خانزادی، گروه اقتصاد

117.  دکتر محمد تقی سبزه ای، گروه جامعه شناسی

118.  دکتر حمیدرضا پوریان، گروه گیاهپزشکی

119.  دکتر محمود احمدی، گروه مهندس کامپیوتر

120.  دکتر مصطفی اکبری دانشکده علوم ورزشی

121.  دکتر ایرج جباری، گروه جغرافیا

122.  دکتر مرتضی سحاب خدامرادی، گروه اقتصاد

123.  دکتر علی طهماسبی، گروه حقوق

124.   یحیی محمدزاده، گروه معماری

125.  دکتر مهرداد فروتن، گروه مهندسی مکانیک

126.  دکتر فیروز مجرد،، گروه جغرافیا

127.  دکتر محمد ابوالقاسمی، گروه ریاضی

128.  دکتر فرهاد مردوخی،، گروه مهندسی کامپیوتر

129.  دکتر فرهنگ سرگردی، گروه مهندسی آب

130.  دکتر سودابه مرادی، گروه علوم دامی

131.  دکتر مراد رحیمی، گروه علوم درمانگاهی

132.  دکتر صابر محمدی، گروه مکانیک

133.  دکتر علی آرمان، گروه مهندسی آب

134.  مهندس مجید رستمی، گروه معماری

135.  دکتر حمیدرضا قاسمپور، گروه زیست شناسی

136.  دکتر علیرضا نیکرهی، گروه شیمی معدنی

137.  دکتر مریم شرفی، گروه آمار

138.  پروفسور مسعود رحیمی، گروه مهندسی شیمی

139.  دکتر علی اکبر حجت جلالی، گروه گیاهپزشکی

140.  دکتر مینو کامرانی، گروه ریاضی

141.  دکتر پدرام لعل بخش، گروه زبان انگلیسی

142.  دکتر علیرضا حبیبی، گروه مہندسی شیمی

143.  دکتر نوربخش هوتی، گروه زبان انگلیسی

144.  دکتر ناصر ملکی، گروه زبان انگلیسی

145.  دکتر علیرضا عبدالمحمدی، گروه علوم دامی

146.  دکتر یعقوب جلیلیان، گروه ریاضی

147.  احسان رایگان، گروه حسابداری

148.  دکتر حجت دارابی،، گروه باستان شناسی

149.  دکتر شجاع تفکری رضایی، گروه زبان و ادبیات انگلیسی

150.  دکتر ابراهیم سلیمانی، گروه شیمی آلی

151.  پروفسور سهیلا کاشانیان،، گروه شیمی کاربردی

152.  عبدالحمید عضدی،، گروه ریاضی

153.  دکتر بیژن کلهرنیا، گروه معماری

154.  دکتر علی امینی، گروه زیست شناسی

155.   اسماعیل حبیبی، گروه تربیت بدنی

156.  دکتر سید حمزه موسوی، گروه فیزیک

157.  دکتر حمیدرضا رفیعی، گروه شیمی فیزیک

158.  دکتر سجاد علی بیگی، گروه باستان شناسی

159.  دکتر فهیمه خیردوش،، گروه شیمی کاربردی

160.  دکتر خدامراد مومنی، گروه روانشناسی

161.  دکتر نسرین رضایی، گروه شیمی آلی

162.  دکتر علی اصغر میرک زاده، گروه ترویج و آموزش کشاورزی

163.  پروفسور بهاءالدین خالدی، گروه آمار

164.  دکتر محمد سجاد بیاتی، گروه مهدسی برق

165.  دکتر لطیف پورکریمی ، گروه ریاضی

166.  دکتر عباس مهروان، گروه مهندسی معماری

167.  سید وهاب الدین مکی، گروه مهندسی برق

168.  دکتر محمود مرادی، گروه اطلاع رسانی

169.  دکتر علی اکبر زینتی زاده، گروه شیمی کاربردی

170.  دکترسیدمحسن حجت خواه، گروه مشاوره

171.  دکتر مهرداد پویان مهر، گروه علوم پایه

172.  دکتر بهروز عدالت زاده، گروه ریاضی

173.  پرفسور محسن حیاتی، گروه مهندسی برق

174.  دکتر علیرضا معرفت، گروه گیاهپزشکی

175.  دکتر سید جواد دلاوری، گروه حسابداری

176.  دکتر شایسته غلامی، گروه منابع طبیعی

177.  دکتر امیر رضا عباسی، گروه شیمی معدنی

178.  دکتر مرضیه صادقی، گروه شیمی تجزیه

179.  دکتر مجتبی احمدی، گروه مهندسی مهندسی شیمی

180.  دکتر زهرا نیکوصفت، گروه علوم درمانگاهی

181.  دکتر احسان الله افشاری صفوی ، گروه علوم درمانگاهی

182.  دکتر فرید رضایی، گروه دامپزشکی

183.  دکتر آزاده فروغی، گروه علوم آزمایشگاهی دامپزشکی

184.  دکتر یاسر شهبازی، گروه دامپزشکی

185.  دکتر مصطفی رزمجو، گروه علوم درمانگاهی

186.  دکتر مسعود شریعتی راد، گروه شیمی تجزیه

187.  داریوش غفاری، گروه جامعه شناسی

188.  دکتر اکبر مظهری، گروه شیمی

189.  علیرضا دارابی، گروه ریاضی

190.  دکتر سید حمید مهدیونی، گروه زیست شناسی

191.  دکتر مجتبی تاران، گروه بیولوژی

192.  دکتر علی عطابیگی، گروه ریاضی

193.  دکتر ناصر کریمی، گروه بیولوژی

194.  دکتر الهام بختیاری منش، گروه معماری

195.  دکتر نادر گودرزی، گروه دامپزشکی

196.  دکتر پیمان رحیمی فیلی، گروه علوم درمانگاهی

197.   اسدالله امیرافشاری، گروه زیست شناسی

198.  دکتر محمد شریفی پور، گروه مهندسی عمران

199.  دکتر فرزاد رستمی، گروه علوم سیاسی

200.  دکتر اسماعیل میرزایی قلعه، گروه مکانیک بیوسیستم

 

دانشگاهیان کرمانشاه حامیان دکتر روحانی, [۱۵.۰۵.۱۷ ۱۷:۰۷]

201.  دکتر حامد رضانیا، گروه فیزیک

202.  دکتر امید بختیاری، گروه مهندسی شیمی و نفت

203.  هومن خسروی، گروه حسابداری

204.  دکتر سید حسین مودب، گروه علوم آزمایشگاهی دامپزشکی

205.  دکتر سید محمد الهی، گروه فیزیک

206.  دکتر طیبه ناصری، گروه فیزیک

207.  دکتر بیتا رضایی، گروه فیزیک

208.  دکتر جواد گودینی، گروه معماری

209.  دکتر مهدی تبریزی، گروه فیزیک

210.  دکتر آرش آذری، گروه مهندسی آب

211.  دکتر سید احسان فاطمی، گروه مهندسی آب

212.  دکتر مریم حافظ پرست مودت، گروه مهندسی آب

213.  دکتر حسن حیدری، گروه زراعت و اصلاح نباتات

214.  دکتر لیلا زارعی، گروه زراعت و اصلاح نباتات

215.  دکتر عبدالحسین فتحی، گروه مهندسی کامپیوتر

216.  دکتر امیرعباس منظمی، گروه تربیت بدنی

217.  دکترعیسی نجفی، گروه زبان و ادبیات فارسی

218.  دکتر بهمن فرهادی، گروه مهندسی آب

219.  دکتر سیروس زین الدین،، گروه شیمی کاربردی

220.  دکتر عبدالستار قمری، گروه زبان و ادبیات عرب

221.  دکتر فرامرز باقرآبادی، گروه حقوق

222.  دکتر شیرین زردشتیان، گروه تربیت بدنی

223.  دکتر الهام درویشی، گروه مهندسی آب

224.  دکتر لاله رجبی، گروه مهندسی شیمی

225.  دکتر مسعود آقاخانی، گروه مهندسی مکانیک

226.  دکتر محمد خسروی، گروه منابع طبیعی

227.  دکتر محمد حسین ادیب راد، گروه مهندسی آب

228.  دکتر مهین کرمی علوم و مهندسی خاک

229.  مهندس صادق کولیوندی، گروه معماری

230.  دکتر محمدعلی فرهادی، گروه جامعه شناسی

231.  دکتر فاطمه کلاهچیان، گروه زبان و ادبیات فارسی

232.  دکتر مجتبی الماسی، گروه اقتصاد

233.  دکتر صاحب فروتنی فر، گروه علوم دامی

234.  دکتر سوسن جبری، گروه زبان و ادبیات فارسی

235.  دکتر علی بهشتی آل آقا، گروه علوم و مهندسی خاک

236.  دکتر الله بخش کاووسی، گروه معماری

237.  دکتر عبداله نجفی،، گروه زراعت و اصلاح نباتات.

238.  دکتر محمد ایرانی، گروه زبان و ادبیات فارسی

239.  دکتر وحید اکملی، گروه زیست شناسی

240.  دکتر همایون عباسی، گروه تربیت بدنی

241.  دکتر بیژن عباسی خزایی، گروه مهندسی مواد و نساجی

242.  دکتر سعید جلالی هنرمند، گروه زراعت و اصلاح نباتات

243.   دکتر غلامرضا کریمی، گروه برق

244.  دکتر محسن اویسی موخر، گروه فیزیک

245.  دکتر کیومرث زرافشانی، گروه ترویج و آموزش کشاورزی

246.  دکتر عظیم سلطان آبادی، گروه شیمی فیزیک

247.   دکتر محمد مرادی، گروه مهندسی برق

248.  دکتر امید علی مرادی، گروه جغرافیا

249.   دکتر حسین میرزایی، گروه مهندسی آب

250.  دکتر امیرعباس عزیزی فر، گروه ادبیات

251.  دکتر وکیل احمدی، گروه جامعه شناسی

252.  دکتر فرهاد شاه ویسی، گروه حسابداری