فدارسیون پیوند اعضای ۵ ورزشکار کردستانی را در رشته‌های شنا، دوومیدانی و پتانگ به اردوی نهایی تیم ملی بزرگسالان جهت شرکت در مسابقات جهانی مالاگا اسپانیا دعوت کرد .

به گزارش خبرگزاری موج، فدارسیون پیوند اعضاء ۵ ورزشکار کردستانی را در رشته‌های شنا، دوومیدانی و پتانگ به اردوی نهایی تیم ملی بزرگسالان جهت شرکت در مسابقات جهانی مالاگا اسپانیا دعوت کرد .

 کادر فنی فدارسیون پیوند اعضاء به منظور حضور در مسابقات جهانی، اردوهای پایانی تیم ملی زنان و مردان خود را در رشته های دوومیدانی، دارت، شنا، تنیس روی میز، اسکواش، بدمینتون و پتانگ برگزار می‌کند . 

اردوی تیم ملی پیوند اعضاء بزرگسالان مردان و زنان کشور در رشته‌های مختلف ورزشی از روز شنبه 29 خردادماه تا 2 تیر با حضور 80 ورزشکار در تهران برگزار خواهد شد . 

امیر شاه ملکی ورزشکار عنوان دار کردستانی در رشته پتانگ با دعوت کادر فنی فدراسیون در این مرحله اردو حضور خواهد یافت. 

همچنین طیب طاهرپور و حسین سهرابی مدال آوران چندین دوره رقابت‌های جهانی در رشته شنا به اردوی نهایی تیم ملی فراخوانده شدند و تمرینات آمادگی خود را تحت نظر مربیان تیم ملی انجام خواهند داد . 

بر اساس این گزارش، محمد رسولی و گلاویژ دارخال نیز در رشته دوومیدانی نیز با دعوت کادر فنی فدراسیون در این مرحله از اردو حضور پیدا می‌کنند . 

بیست و یکمین دوره مسابقات جهانی پیوند اعضا از 4 تا 11 تیرماه (25 ژوئن تا 2 جولای) به میزبانی شهر مالاگا اسپانیا برگزار می‌شود .

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج