مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران گفت: رژیم جعلی و فاسد صهیونیستی چیزی جز نابودی اسلام و مسلمانان را نمی‌خواهد.

به گزارش خبرگزاری موج؛ محمدعلی آسودی ظهر امروز در مراسم بزرگ راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرکرد، اظهار کرد: رژیم جعلی و فاسد صهیونیستی چیزی جزء نابودی اسلام و مسلمان نمی‌خواهد.

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اهمیت روحیه، فکر و عمل انقلابی، خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) مسلمانان جهان را به تکیه بر اسلام و توجه به فکر و عمل انقلابی سفارش کردند و باید با بهره‌گیری از فکر، روحیه و عمل انقلابی و اسلامی سرزمین اشغالی فلسطین را از چنگال رژیم صهیونیستی نجات داده شود.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی کشورمان با استفاده از روحیه، فکر و عمل انقلابی کشور، ایران را هدایت و مدیریت می‌کنند بیان داشت: رهبر عظیم‌شأن انقلاب اسلامی ایران در همه امور روحیه، عمل و فکر انقلابی دارند و کشور را به خوبی هدایت می‌کنند.

آسودی با اشاره به اینکه برای شکست رژیم صهیونیستی داشتن روحیه و عمل انقلابی لازم است عنوان کرد: جنگ چهار کشور عراق، سوریه، اردن و مصر با رژیم استکبار رخ داد و چون با بهره‌گیری از روحیه، فکر و عمل انقلابی نبود و بر مبنای ناسیونالیست بود با شکست روبرو شد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: مقام معظم رهبری امسال همه مسلمانان جهان را به تفکر، روحیه و عمل انقلابی توصیه می‌کنند و قدرت معنوی و انقلابی سرمایه بزرگ مسلمانان جهان است باید از این سیره معنوی و انقلابی به خوبی استفاده شود.

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران تبیین کرد: لازم است نگاهی به مبارزات در سال‌های گذشته شود که ناسیونالیست‌ها با توجه به اینکه دارای روحیه غیراسلامی و غیر انقلابی بودن در برابر دشمنان زیاد ایستادگی نمی‌کردند و با دشمنان سازش می‌کردند.

وی با اشاره به مبارزات امام خمینی(ره) گفت: مبارزات امام خمینی(ره) دارای روحیه انقلابی، معنوی و اسلامی بوده است و رویکرد مبارزات امام راحل بر مبنای اسلام ناب محمدی بوده است.

آسودی یادآور شد: رویکرد مبارزات امام در مهرماه سال ۵۸ بر اساس اسلام ناب محمدی، روحیه انقلابی و معنویات بوده که وحدت و یکپارچگی مسلمان را به همراه داشته است و همیشه مسلمان جهان را به روحیه انقلابی، وحدت و معنویات سفارش می‌کرد.

وی با اشاره به پیشینه اشغال سرزمین فلسطین ادامه داد: اشغال سرزمین فلسطین در ۹۹ سال پیش توسط کشور انگلیس و با حمایت سازمان ملل متحد صورت گرفت و در ۶۶ سال قبل نیز توسط رژیم صهیونیستی اشغال شد.

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران بیان داشت: جنبش‌های مختلفی از جمله جنبش سبز برای آزادی کشور فلسطین از چنگال رژیم اشغالگر صهیونیستی مبارزات زیادی کردند اما چون رهبر این جنبش ناسیونالیست بود مقاومت نکرد و با دشمن سازش کرد.

وی گفت: اگر هر ملتی در برابر دشمن ایستادگی نکند و حتی یک قدم عقب‌نشینی کند و بگویند که ما نمی‌توانیم به مبارزه ادامه دهیم کار به جایی خواهد رسید که بر سر عرفات آمد.

آسودی توضیح داد: امروز کشورهای عراق، سوریه، لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین از روحیه، فکر، عمل انقلابی و اسلامی پیروی می‌کنند و لازم است همه مردم، مسؤولان گوش به فرامین رهبر مقام معظم رهبری دهند.