انتظار می‌رود با طی مراحل اداری به زودی قرارداد همکاری مشترک بین فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و شرکت آل‌ شپورت به امضا برسد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اقدامات نهایی در خصوص انتخاب برند پیراهن تیم ملی فوتبال ایران صورت گرفته و انتظار می‌رود با طی مراحل اداری به زودی قرارداد همکاری مشترک بین فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و شرکت آل‌ شپورت به امضا برسد.

هدایت ممبینی،سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر گفت: پس از پایان رقابت‌های جام جهانی اقدامات اولیه در مسیر انتخاب و توافق با برند پیراهن تیم ملی فوتبال انجام شد و پس از اعلام فراخوانی در این باره مذاکرات گسترده با کلیه شرکت های داخلی و خارجی مایل به همکاری در این زمینه آغاز شد. با توجه به آنکه فدراسیون فوتبال به دنبال انعقاد قراردادی در راستای حفظ شان و جایگاه تیم ملی فوتبال همچنین منافع اقتصادی مورد نظر بوده  پیشنهادات همکاری تجاری در این زمینه مورد قبول قرار نگرفت و مقرر شد جهت انتخاب برند تیم ملی فوتبال طبق عرف و روال معمول، قرارداد اسپانسری با بهترین پیشنهاد و کیفیت به امضا برسد.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال اضافه کرد: در همین راستا مذاکرات با گزینه‌های نهایی به مراحل پایانی رسید و در نهایت تفاهم لازم با شرکت آل‌شپورت حاصل شد که انتظار می‌رود با  طی مراحل اداری قرارداد دوجانبه نیز به امضا برسد. 

سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال همچنین گفت: بر اساس تفاهم صورت گرفته، شرکت مورد نظر کلیه لباس‌های تمامی ۱۸ رده تیم های ملی فوتبال را با کیفیت مطلوب به شکل کاملا رایگان تهیه می‌کند و علاوه بر این سود و فواید مالی نیز برای فدراسیون فوتبال در نظر گرفته شده است. یکی دیگر از شاخصه‌های مورد نظر در این توافق توجه به حمایت از کالای تولید داخل کشور بوده که در بر همین اساس شرکت آل‌شپورت امکان تولید بخش گسترده‌ای از محصولات در داخل کشور را خواهد داشت که بر این اساس حمایت لازم از تولید داخل نیز مورد توجه فدراسیون فوتبال قرار دارد.

ممبینی در پایان اظهار کرد: این قرارداد به مدت یک سال اعتبار خواهد داشت و البته در صورت رضایت طرفین قابل تمدید است. بخش اول سفارش فدراسیون فوتبال طبق برنامه تحویل شده و ملی پوشان دور جدید تمرینات خود را با لباس های آل‌شپورت آغاز می‌کنند. همچنین لباس‌های تیم ملی با طراحی متفاوت و منحصر به فرد همچنین با استفاده از طرح یوز ایرانی برای حضور در مسابقات جام ملت های آسیا آماده خواهد شد. علاوه بر این، در تولید این لباس‌ها از آخرین تکنولوژی روز دنیا با توجه به کلیه شاخص‌های کیفیت استفاده می‌شود.