نمایندگان ایران در دومین روز بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ به رقابت با حریفان خود پرداختند.

به گزارش خبرگزاری موج، نمایندگان ایران در دومین روز بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸، در رشته های تیراندازی، قایقرانی، دوچرخه سواری، سپک تاکرا، تکواندو، تنیس، کشتی آزاد، ووشو، قایقرانی، شمشیربازی، ژیمناستیک، فوتبال، هندبال، پاراگلایدینگ، کبدی، سوارکاری و والیبال ساحلی رقابت دارند.

نتایج نمایندگان ایران در روز دوم به شرح زیر است:

قایقرانی:

روئینگ تک نفره سبک وزن مردان:  محسن شادی راهی شانس مجدد شد.

روئینگ تک نفره سبک وزن زنان:  نازنین ملایی به فینال رسید.

رویینگ، دو نفره سبک وزن مردان: تیم ایران با ترکیب رضا قهرمانی و امیرحسین محمدپور راهی شانس مجدد شد.

رویینگ دو نفره سبک وزن بانوان: ایران با ترکیب نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا به فینال رسید.

رویینگ چهار نفره مردان: ایران ترکیب سیاوش سعیدی، بهمن نصیری، مسعود محمدی و مجتبی به فینال صعود کرد.

تیراندازی:

تفنگ بادی ۱۰متر زنان: آرمینا صادقیان چهارم و الهه احمدی هفتم شدند.

تفنگ بادی ۱۰متر مردان: امیر محمد نکونام هفتم شد و سیاوش ذوالفقاریان در مقدماتی دوازدهم شد و به فینال نرسید.

سپک تاکرا:

ایران برابر هند بازی را واگذار کرد.

شمشیربازی:

اسلحه سابر مردان: مجتبی عابدینی و علی پاکدامن با کسب پیروزی های لازم در دور گروهی به مرحله حذفی صعود کردند.

تنیس:

انفرادی دختران: غزل پاک باطن در دور دوم برابر عمان باخت و حذف شد.

ووشو:

تالو زنان: هانیه رجبی در مجموع امتیازات دو فرم ششم شد.

فاطمه حیدری در مجموع امتیازات دو فرم نهم شد.

تکواندو:

وزن ۶۷- کیلوگرم زنان :  ملیکا میرحسینی در مرحله یک شانزدهم مقابل حریف ویتنامی خود به پیروزی رسیده و راهی مرحله بعد شد.

وزن ۵۳- کیلوگرم زنان: الهه شیدایی در مرحله یک شانزدهم فیلیپین را شکست داد.

پارا گلایدر:

سید علیرضا عمیدی نمین نماینده در جمع پنج نفر برتر دور مقدماتی قرار گرفت. حسین عباسقلی زاده و محمود شیرازی نیا به ترتیب در جمع بیست و سی نفر اول راند اول قرار گرفتند.

کبدی:

تیم ملی کبدی دختران ایران در دومین دیدار از مرحله گروهی مقابل بنگلادش با نتیجه ۴۷ بر  ۱۹ به پیروزی رسید.

تیم ملی کبدی مردان ایران در دومین دیدار مرحله گروهی مقابل پاکستان با نتیجه ۳۶ بر۲۰ به برتری رسید.

 

دوچرخه سواری:

کوهستان: حسین زنجانیان در ماده دانهیل پنجم شد.

 

هندبال:

 تیم ایران در اولین بازی مرحله اصلی با نتیجه ۲۹ بر۲۳ مقابل بحرین شکست خورد.

کشتی آزاد:

وزن ۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی، کشتی گیران هند، قزاقستان، ازبکستان و چین به مدال طلا دست یافت.

والیبال ساحلی:

تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران در اولین بازی خود  در مرحله گروهی پیروز شدند.

فوتبال:

تیم ملی امید ایران با حساب ۲ بر صفر مغلوب میانمار شد اما به دلیل تفاضل گل بهتر به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد بازی ها شد.

ژیمناستیک:

تیمی: ایران با قرار گرفتن در رده هشتم مرحله مقدماتی به فینال بازی ها راه یافت.

انفرادی: سعیدرضا کیخا با قرار گرفتن در رده ششم انفرادی ماده خرک حلقه به فینال راه پیدا کرد.