مهاجم اتلتیکو مادرید گفت: تنها باید در کنار هم تمرین کنیم. بازیکنان اشتیاق زیادی دارند و می‌خواهند در سوپرجام اروپا پیروز شوند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، آنتوان گریزمان دیروز (دوشنبه) تمرینات پیش فصل خود را با اتلتیکو مادرید آغاز کرد و امروز در مصاحبه با رسانه‌های رسمی این باشگاه موفقیت فصل گذشته را مرور کرد و گفت: خیلی خوشحالم چون پیش از این دو فینال را از دست داده بودیم و پذیرفتن آن برایم سخت بود اما با تلاش و تمرین بیشتر توانستیم دوباره فاتح عناوین شویم. از لحاظ شخصی این جام‌ها برایم اهمیت داشت. قهرمانی در لیگ اروپا خیلی زیبا بود چون نخستین جام من در این فصل به حساب می‌آمد. سپس قهرمان جهان شدیم که بهترین عنوان برای یک فوتبالیست محسوب می‌شود. با اعتماد و اشتیاق زیاد فصل جدید را شروع خواهم کرد.

مهاجم اتلتیکو مادرید در ادامه افزود: به همراه لوکاس هرناندز جزو آخرین بازیکنانی بودیم که به تیم پیوستم. اکنون گروهمان کامل است. تنها باید در کنار هم تمرین کنیم. بازیکنان اشتیاق زیادی دارند و می‌خواهند در سوپرجام اروپا پیروز شوند (اتلتیکو چهارشنبه هفته آینده در سوپرجام اروپا به مصاف رئال مادرید می‌رود).

بازیکن فرانسوی در مورد بازی برابر اینتر هم گفت: از سیمئونه خواستم چند دقیقه به من فرصت دهد تا در ورزشگاهمان بازی کنم تا پیش از سوپرجام کمی بازی کرده باشم.

او در مورد فصل پیش رو اظهار کرد: تاکنون فوق‌العاده بوده است. با بازیکنان خوبی قرارداد امضا کردیم. تیم تقویت شده است و با سرمربی که در اختیار داریم این بازیکنان مفید واقع خواهند شد. اعتماد به نفس داریم و با توجه به تمرین‌هایمان می‌توانیم به اهدافمان برسیم.

گریزمان درباره هدف شخصی‌اش گفت: می‌خواهم در گلزنی، پاس دادن و حضورم در میدان بهتر شوم. تلاش خواهم کرد تا عنوانی به دست آورم و به رشد خود که هر سال وجود دارد ادامه دهم.