کاپیتان یوونتوس گفت: رونالدو انرژی خاصی به ما داده است. او سطح کیفی یوونتوس را بالا خواهد برد. با این حال باید گفت که او به تنهایی نمی‌تواند زمینه را برای قهرمانی ما در لیگ قهرمانان اروپا فراهم آورد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  مدیاست، کریستیانو رونالدو در فصل جابجایی تابستانی تصمیم گرفت بعد از  ۹ سال حضور در رئال مادرید این تیم را ترک کند و راهی یوونتوس شود.

جورجو کیلینی، کاپیتان یوونتوس به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و از تاثیر او روی تیمش سخن به میان آورد.

او گفت‌:  باید از رونالدو تشکر کرد چرا که او شور و هیجان خاصی را به تیم آورده است. ما برای درخشش در فصل جدید به انگیزه و شور جدید نیاز داشتیم و خوشبختانه رونالدو چنین چیزی را با خود آورده است.

کیلینی در ادامه‌ صحبت‌های خود اضافه کرد: رونالدو انرژی خاصی به ما داده است. او سطح کیفی یوونتوس را بالا خواهد برد. با این حال باید گفت که او به تنهایی نمی‌تواند زمینه را برای قهرمانی ما در لیگ قهرمانان اروپا فراهم آورد. قهرمانی در لیگ قهرمانان اصلا آسان نیست و همه بازیکنان باید در بهترین شرایط خود باشند.

یوونتوس در چهار سال اخیر دو بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرده است اما  هر دو بار تن به شکست داده و این بار امید زیادی دارد که با کریستیانو رونالدو جام را بالای سر برد.