سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتسال بزرگسالان گفت: اردوهای تدارکاتی تیم‌ ‌ملی فوتسال بزرگسالان از ۲۷ مردادماه آغاز می‌شود

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتسال بزرگسالان، گفت: پس از پایان رقابت‌های جام باشگاه‌ های آسیا و بازگشت تیم مس سونگون، لیگ برتر آغاز خواهد شد و به دنبال آن اردوهای تیم‌ ‌ملی نیز تشکیل می شود.

او گفت‌: از ۲۷ مردادماه اردوهای تدارکاتی تیم‌ ‌ملی فوتسال بزرگسالان آغاز می‌شود چرا که پس از برگزاری اردوهای تیم‌ ‌ملی "ب" و شناخت بازیکنان، تعدادی از این ملی‌پوشان به اردوی بزرگسالان دعوت می‌شوند تا تمرینات را با حضور بازیکنان با تجربه و جوان آغاز کنیم. بدون شک حضور ملی پوشان جوان شرایط متفاوتی را بر تیم حاکم خواهد کرد و بازیکنان با انگیزه و تلاش بالا در اردوها تمرینات خود را دنبال می‌کنند.

ناظم الشریعه ادامه‌ داد: سه مرحله اردو داریم که منتهی به تورنمنت تبریز می‌شود. این تورنمنت ۳۱ شهریور ماه آغاز خواهد شد و تا این زمان، تیم‌ ‌ملی به هماهنگی و آمادگی خوبی می‌رسد. قرار است  در تورنمنت چهار جانبه تبریز با تیم‌های اوکراین، بلاروس و ژاپن رقابت داشته باشیم.

وی در پایان، گفت‌: اردوی تدارکاتی بعدی تیم‌ ‌ملی در برزیل است که پس از برگزاری چند جلسه تمرین، دیدار تدارکاتی با تیم‌ ‌ملی فوتسال برزیل برگزار خواهیم کرد.