رییس فدراسیون فوتبال گفت: با تایید ستاد عالی بازی‌های آسیایی و با هدف حضور در المپیک آینده این تیم جوان و آینده‌دار را به میدان بازی‌های آسیایی می‌فرستیم و نگاه ما به آینده و حضور در المپیک توکیو بعد از ۴۴ سال است و بسیار به آن‌ها امیدوارم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج در جلسه ستاد عالی بازی‌های آسیایی به گزارشی از تیم ملی فوتبال امید پرداخت و با اشاره به آمادگی مطلوب تیم امید ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی اندونزی گفت: مجموعه از بهترین جوانان فوتبال ایران با رده سنی زیر ۲۱ سال تشکیل شده که شالوده اصلی این تیم همان نوجوانان ایران در بازی‌های جام جهانی هند است که بزرگانی مانند آلمان و مکزیک را شکست دادند.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد : با تایید ستاد عالی بازی‌های آسیایی و با هدف حضور در المپیک آینده این تیم جوان و آینده‌دار را به میدان بازی‌های آسیایی می‌فرستیم و نگاه ما به آینده و حضور در المپیک توکیو بعد از ۴۴ سال است و بسیار به آن‌ها امیدوارم.

او با بیان این که تیم امید کارش را از اردیبهشت ماه آغاز کرد و چهار بازی تدارکاتی را انجام داده است گفت: پنج روز پیش در اردوی عراق حاضرشدند و دو بازی تدارکاتی با این تیم که برای قهرمانی بسته شده است انجام دادند که مقابل عراق که یکی از شانس‌های قهرمانی در بازیهای آسیایی است یک بازی را پیروز شدند.

مهدی تاج افزود: کادر فنی خوبی بالای سر این تیم قرار دارد و بسیار با انگیزه و مصمم به میدان خواهند رفت و یقین دارم آینده از آن این جوانان است.