سرمربی منچستریونایتد گفت: در زندگی نمی‌توانید هر کاری که دوست دارید انجام دهید. من دوست داشتم در لس آنجلس باشم و هر پنج بازی در این شهر باشد و به منچستریونایتد بازگردم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، مدیر برنامه‌های آنتونی مارسیال تلاش زیادی برای جدایی این بازیکن ۲۲ ساله  از اولدترافورد به تیم دیگر کرده است ولی ژوزه مورینیو همچنان مانع از این کار شده است.

ژوزه مورینیو که تیمش در اردوی پیش فصل آمریکا حضور دارد با اشاره به وضعیت مارسیال گفت‌: در زندگی نمی‌توانید هر کاری که دوست دارید انجام دهید. من دوست داشتم در لس آنجلس باشم و هر پنج بازی در این شهر باشد و به منچستریونایتد بازگردم. دوست داشتم بازی ما با لسترسیتی روز شنبه باشد ولی جمعه است به همین خاطر شما در زندگی به هر چیزی که بخواهید نمی‌توانید آن را انجام دهید.

سرمربی منچستریونایتد در ادامه‌ بعد از دومین تساوی پیاپی در تور آمریکا گفت‌: برای من این یکی از عجیب‌ترین پیش فصل‌های تیم است. نداشتن ۱۰ بازیکن اتفاق عجیبی است ولی باید با این موقعیت کنار آمد. باید تلاش کنیم تا بهترین کار ممکن را در این مدت انجام دهیم. خیلی از بازیکنان ما در استراحت هستند و ما آنها را در اختیار نداریم.