روزنامه دون بالون اعلام کرد که ام‌باپه یک شرط برای ماندن در پاری ‌سن‌ ژرمن دارد و آن این که توماس توخل، تیم قدرتمندی برای فصل جدید بسازد و با رافائل واران، مدافع رئال مادرید قرارداد امضا کند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از رویترز، کیلیان ام‌باپه ، مهاجم پاری ‌سن‌ ژرمن در جام جهانی 2018 روسیه عملکرد درخشانی از خود نشان داد و توانست با فرانسوی‌ها عنوان قهرمانی را به دست آورد.

ام‌باپه در جام جهانی روسیه عنوان پدیده جام را به دست آورد. هواداران رئال مادرید علاقه زیادی به جذب این بازیکن جوان دارند.

این مهاجم پاری ‌سن‌ ژرمن بعد از پیروزی برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال کرواسی و بالا بردن جام تاکید کرد که در پاری ‌سن‌ ژرمن باقی خواهد ماند و این تیم را ترک نخواهد کرد.

روزنامه دون بالون اعلام کرد که ام‌باپه یک شرط برای ماندن در پاری ‌سن‌ ژرمن  دارد و آن این که توماس توخل، تیم قدرتمندی برای فصل جدید بسازد و با رافائل واران، مدافع رئال مادرید قرارداد امضا کند.

فصل قبل تیاگو سیلوا و مارکینیوش، دو مدافع برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن نتوانستند عملکرد خوبی از خود نشان دهند و همین باعث شده تا این تیم پاریسی به دنبال جذب یک مدافع با تجربه و مستحکم باشد و ام‌باپه دوست دارد که این مدافع رافائل واران باشد.

واران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عملکرد بسیار خوبی در تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه داشت و یکی از  اصلی‌ترین عوامل قهرمانی تیمش بود.