اردوی آماده سازی تیم ملی امید در دو گروه از ۱۲ خردادماه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال امید از ۱۲ تا ۲۴ خردادماه در مرکز ملی فوتبال ایران در دو گروه برگزار می‌شود. 

 گروه اول

 ورود: روز شنبه ۱۲ خردادماه ساعت ۱۷ - مرکز ملی فوتبال ایران

خروج : روز پنج‌شنه ۱۷ خرداد ساعت ۱۲

اسامی بازیکنان دعوت شده گروه اول به شرح زیر است:

استان تهران: حمیدرضا طاهرخانی - پرسپولیس، احمد بهاروند - پرسپولیس، امیرحسین جعفریان - پرسپولیس، محسن سفید چقایی - عقاب تهران، طاها شریعتی - سایپا، امیرحسین بیات - نفت تهران، امیرحسین یحیی زاده - نفت تهران، نیما داغستانی - نفت تهران، ایمان عباس‌زاده - مقاومت امید، امیرحسین کارگر - استقلال، حسین حیدری - استقلال، علی بلاشی - دلوار افزار، مهدی فیض آبادی - پیکان، امیرحسین حسین‌زاده - مقاومت تهران

استان خوزستان: وحید نامداری - استقلال خوزستان، رضا جبیره - نفت آبادان، محمدرضا غبیشاوی - نفت آبادان، حسین ساکی - نفت آبادان، حسن پورحمیدی - استقلال خوزستان

استان اصفهان، سعید کریمی لیشتر – ذوب آهن، مهدی رحیمی - سپاهان

استان خراسان رضوی: سینا زامهران - مشکی پوشان

استان آذربایجان شرقی: نیما مختاری - گسترش فولاد، محمد مسلمی پور - تراکتورسازی، محمدرضا آزادی - تراکتورسازی، مهدی محمدیان، تراکتورسازی

استان کرمان: علیرضا آرتا - مس کرمان

استان گیلان: امیرمحمد جعفری - ملوان بندرانزلی

استان فارس: محمدرضا احمدی

رضا کرملا چعب

گروه دوم 

 ورود: روز پنج‌شنبه ۱۷ خرداد ساعت ۱۷ - مرکز ملی فوتبال ایران

خروج: روز پنج‌شنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۲

اسامی بازیکنان دعوت شده گروه دوم به شرح زیر است:

استان تهران: محمد سلطانی مهر - سایپا، رضا جعفری - سایپا، علی شجاعی - سایپا، حسین نخود کار- سایپا، الهیار صیادمنش - ساپیا، امید نورافکن - استقلال، مهدی قایدی- استقلال، ابوالفضل رزاق‌پور - پیکان، امیر روستایی - پیکان، محمد خدابنده لو- پیکان، شهاب عادلی - نفت تهران، احمد رضا احمدوند - مقاومت تهران، شاهین عباسیان - پرسپولیس، محمد امین اسدی - پرسپولیس

استان خوزستان: عارف آقاسی - فولاد خوزستان، مجتبی نجاریان - فولاد خوزستان، یونس دلفی -استقلال خوزستان

استان اصفهان: مهران درخشان مهر - ذوب آهن ، نیما طاهری - ذوب آهن، عارف غلامی - سپاهان، رضا دهقانی - سپاهان 

استان خراسان رضوی: مهدی مهدیخانی - پدیده، محمد آقاجانپور پدیده 

استان آذربایجان شرقی: علی طاهران - تراکتورسازی، محمد خرم الحسینی - گسترش فولاد

استان کرمان: امیر حسین امیر طاهری - مس کرمان

استان گیلان: نیما میرزاد - ملوان بندر انزلی

رضا شکاری

استان مرکزی: آرش قادری - آلومینیوم اراک

استان بوشهر: محمد محبی - شهرداری بوشهر