سرمربی اتلتیکومادرید به آخرین بازی فرناندو تورس اشاره کرد و گفت‌: برای تورس بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. او روزی دوباره به اتلتیکومادرید باز خواهد گشت. شاید یک روز دوباره با هم کار کردیم.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از آس،‌ اتلتیکومادرید دیشب در هفته‌ سی و هشتم لالیگا برابر ایبار رفت و در نتیجه این بازی با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید. 

دیگو پابلو سیمئونه به آخرین بازی فرناندو تورس اشاره کرد و گفت‌: بازگشت فرناندو تورس به اتلتیکومادرید یک اتفاق خاص بود. این موضوع در خداحافظی‌اش نیز دیده شد، عملکرد تورس بیش از گل‌هایش در این باشگاه به چشم می‌آمد. او هرگز ناامید نشد. توانست به همه چیز دست پیدا کند. برای تورس بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. او روزی دوباره به اتلتیکومادرید باز خواهد گشت. شاید یک روز دوباره با هم کار کردیم. توره یکی از مهره‌های کلیدی در سال‌های اتلتیکومادرید بود.

آنتوان گریزمان در نیمه دوم فرصت بازی پیدا کرد اما با سوت‌های اعتراض آمیز هوادارانش روبرو شد. سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه‌ اظهار کرد: افراد کمی او را هو کردند. دیشب (یکشنبه) 60 هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند. اگر گریزمان در این تیم بماند ما همچنان جنگنده ظاهر خواهیم شد. او از حمایت تماشاگران برخوردار است. انتقاداتی وجود دارد. این اتفاق برای من و دیگر بازیکنان نیز رخ داده است. با این حال هیچ چیزی در فوتبال من را شگفت زده نمی‌کند.

یان اوبلاک ممکن است در فصل نقل‌ و انتقالات با تیم دیگری قرارداد امضا کند. سرمربی آرژانتینی درباره این دروازه‌بان گفت‌: امیدواریم در اتلتیکومادرید بماند. او یکی از بهترین‌ها است و شاید بگوییم که بهترین دروازه‌بان جهان است. اوبلاک در حال‌ حاضر بازیکن اتلتیکومادرید است و امیدوارم در این تیم بماند.

سیمئونه در پایان اظهار کرد: مثبت اندیش هستیم. ما یک فصل فوق‌العاده‌ را به پایان رساندیم و توانستیم لالیگا را با قهرمانی به پایان برسانیم. به نظر آمار نه چندان درخشانی است اما در واقع این چنین نیست. ما در مقابل دو غول بزرگ مانند رئال مادرید و بارسلونا چنین نتیجه‌ای را کسب کرده‌ایم. یک سال توانستیم در جایگاه نخست قرار بگیریم. یک سال دیگر در رتبه دوم قرار گرفتیم. این قضیه باعث می‌شود با اشتیاق و هیجان به رقابت خود ادامه‌ دهیم.