سردار آزمون، شینجی کاگاوا از ژاپن، محمد السهلاوی از عربستان، سون هیونگ مین و هی چانگ هوان از کره جنوبی در فهرست پنج ستاره قاره آسیا در جام جهانی قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت sportskeeda ، جام جهانی 2018 روسیه تقریبا ۵۰ روز دیگر در این کشور شروع می‌شود و ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها در ۸ گروه چهار تیمی برابر هم به میدان می‌روند. در این بین قاره آسیا برای اولین بار ۵ تیم در جام جهانی دارد و امیدوار است تیم‌های این قاره نتایج شایسته‌ای کسب کنند.

پنج ستاره آسیایی در جام جهانی روسیه به شرح زیر هستند:

خیلی‌ها الان سردار آزمون را بهترین بازیکن جوان قاره آسیا می‌دانند. این بازیکن ۲۳ ساله رکورد بسیار خوبی در تیم ملی دارد و توانسته است ۲۳ گل در ۳۱ بازی ملی ثبت کند. او در حال حاضر با وجود سنی که دارد، پنجمین گلزن برتر تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود. او به خوبی توانسته وارث علی دایی در نوک خط حمله ایران باشد. آزمون در انتخابی جام جهانی ۱۱ بار برای ایران گلزنی کرد. او با آمادگی بسیار خوبی به روسیه خواهد رفت چون در ۹ دیدار اخیر همراه ایران ۸ گل به ثمر رسانده است. 

تعجبی ندارد که باشگاه‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب این بازیکن باشند. هر چند ایران در جام جهانی در گروه بسیار سختی قرار گرفته است و صعود از گروه کاری بسیار دشوار برای ایران محسوب می‌شود ولی خیلی‌ها منتظرند اولین نمایش آزمون را در یک تورنمت سطح بالا ببینند.

علاوه بر آزمون، شینجی کاگاوا از ژاپن، محمد السهلاوی از عربستان، سون هیونگ مین و هی چانگ هوان از کره جنوبی در این فهرست قرار گرفتند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج