سرمربی لیورپول گفت: تمام 6 تیم برتر امسال خوب بودند ولی سیتی بهترین بود. رقابت با موفقیت آنها کار دشواری است ولی من مطمئنم که فصل بعد هم تیم بسیار خوبی خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری موج، منچسترسیتی که قهرمانی خود در این فصل قطعی کرده، 17 امتیاز بیشتر از شاگردان کلوپ تا به اینجا کسب کرده است. در 4 دیدار اخیر دو تیم، سیتی تنها 1 پیروزی کسب کرده و در 3 دیدار دیگر که 2 دیدار آن به یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ بازمی‌گردد، با شکست زمین را ترک کرده است. حال یورگن کلوپ مدعی شد که فصل آینده تلاش می‌کند اختلافش را با قهرمان کاهش دهد.

او گفت:" البته که ما ترسی از این چالش نخواهیم داشت. امسال، اگر سیتی یک فصل عادی را پشت سر می‌گذاشت که اینطور نبود، تا آخر فصل رقابت نزدیکی جریان داشت زیرا تمام تیم‌ها به هم نزدیک بودند. یونایتد 4 امتیاز بیش از ما دارد، تاتنهام دو امتیاز کمتر دارد و یک رقابت جدی در جریان است. تمام 6 تیم برتر امسال خوب بودند ولی سیتی بهترین بود. رقابت با موفقیت آنها کار دشواری است ولی من مطمئنم که فصل بعد هم تیم بسیار خوبی خواهند بود.

اختلاف ما با سیتی در بازی‌های رو در رو به وجود نیامد بلکه در طول یک فصل به وجود آمد. ما امتیازاتی از دست دادیم و بدشانس بودیم و مسئولیت این امتیازات نیز با ما بود و باید روی این موضوع کار کنیم."

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج