سرمربی ‌اسپانیایی پاری ‌سن‌ ژرمن گفت: باید بهترین تیم تاریخ فوتبال فرانسه شویم و برای رسیدن به چنین هدفی نیاز به تقویت و زمان بیشتری داریم.

به گزارش خبرگزاری موج، پاری ‌سن‌ ژرمن در دوران ناصر الخلیفی به تیمی بزرگ و پر ستاره تبدیل شد. دلارهای بی شمار شیخ نشینان قطری باعث شد تا بازیکنان بزرگ زیادی راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شوند به این امید که تیم بتواند قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند اما با وجود جذب گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان هم هنوز این امر میسر نشده است.

به نقل از اکیپ،‌ اونای امری، سرمربی اسپانیایی پاری ‌سن‌ ژرمن می‌گوید که هنوز زود است این تیم با تیم‌های بزرگ فوتبال اروپا مقایسه شود. او گفت‌: پاری ‌سن‌ ژرمن تازه به جمع تیم‌های بزرگ ‌اضافه شد و برای افزایش قدرت و اعتبار خود نیاز به تقویت بیشتر دارد. در آلمان بایرن مونیخ جام‌های زیادی به دست آورده است همچنان که در اسپانیا رئال مادرید و بارسلونا، در ایتالیا یوونتوس و در انگلیس هم منچستریونایتد و لیورپول بیشترین جام را دارند اما در فرانسه پاری ‌سن‌ ژرمن تنها هفت قهرمانی دارد و این تعداد قهرمانی با لیون برابری می‌کند.

سرمربی ‌اسپانیایی پاری ‌سن‌ ژرمن ادامه‌ داد: در درجه نخست باید بهترین تیم تاریخ فوتبال فرانسه شویم و برای رسیدن به چنین هدفی نیاز به تقویت و زمان بیشتری داریم. باید صبر کرد. پاری ‌سن‌ ژرمن باشگاه جدیدی است و به زمان نیاز دارد. نمی‌توان انتظار داشت که این تیم در چند سال به قدرت نخست فوتبال اروپا تبدیل شود.

پاری ‌سن‌ ژرمن قهرمانی در لیگ فرانسه را به دست آورد اما بار دیگر در لیگ قهرمانان اروپا نمایشی ناامید کننده از خود نشان داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج