طبق اعلام فدراسیون فوتبال دیدار دوستانه تیم‌های ملی ایران و سوریه لغو شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار دوستانه تیم‌ ملی فوتبال ایران و سوریه به دلیل کمبود بازیکن و حضور تعدادی از بازیکنان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، لغو شد.

این دیدار قرار بود 21 اردیبهشت با حضور بازیکنان داخلی برگزار شود. تیم‌ ملی فوتبال ایران 29 اردیبهشت به مصاف ازبکستان خواهد رفت.

این اتفاق پس از اعتراض مربیان باشگاه های داخلی به اردو های پرشمار تیم ملی رخ داد و کارلوس کیروش پس از سوپر گل کریستیانو رونالدو مقابل یونتوس پستی در اینستاگرام گذاشت و در پاسخ به اعتراض مربیان گفت:

زمانی برای عذرخواهی (فصل اول!)

بعد از بازی یوونتوس و رئال اکنون کاملا مشخص است که لیگ فوتبال ایران همانند اروپاست. سطح سرعت بازی، ریتم و فشار مشاهده شده یکسان است!!!

سطح آماده سازی بازیکنان و عملکرد آنها یکسان است!!!

الان زمان عذرخواهی از هواداران فوتبال ایران به خاطر نظر و نگاه اشتباهی است که داشته ام، به ویژه از Three Tenors!

بنده همینطور باید مراتب عدرخواهی صمیمانه خود را به بازیکنان ملی پوش تقدیم کنم. من فکر می کردم که این وظیفه من است تا برای یک برنامه آماده سازی خاص بجنگم تا شاید بتوانم این فرصت را برای اینکه آنها آمادگی بهتری برای حضور در سطح رقابتی جام جهانی داشته باشند، بدهم تا بتوانند با توجه به ظرفیت فوق العاده با افتخار و غرور بدرخشند.

اکنون زمانی است که از بازیکنان ملی پوش مان عذرخواهی کنیم به خاطر اینکه آنها به برنامه آماده سازی خاص برای حضور در جام جهانی نیاز ندارند. ما کاملا آماده هستیم برای رویارویی با رونالدو، ایسکو و بقیه دوستان...

همه برای تیم ملی

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج