برانکو ایوانکوویچ برای دستیابی به دومین قهرمانی خود در لیگ فوتبال ایران 90 دقیقه فاصله دارد و با کسب تنها یک امتیاز می‌تواند به این مهم دست یابد.

به گزارش خبرگزاری موج، در روزی که برانکو قادر خواهد بود اینبار در فاصله 4 هفته به پایان لیگ قهرمانی تیمش در لیگ فوتبال ایران را تثبیت کند، او چند بازیکن تیمش را به دلایل مختلف در اختیار ندارد تا ترکیبی متفاوت را راهی میدان کند.
سه بازیکن پرسپولیس به دلیل حضور در اردوی تیم ملی و خستگی ناشی از آن در لیست بازی برابر سایپا قرار نگرفتند. برانکو برای این بازی که می‌تواند یازدهمین قهرمانی سرخپوشان در فوتبال ایران و دومین قهرمانی خودش را تثبیت کند ترکیب تیمش را با حضور بوژیدار رادوشوویچ در درون دروازه و جایگزین شدن این گلر کروات به جای ملی‌پوش ایرانی در زمین قرار داده است.


رادوشوویچ در این فصل تنها دو دیدار رفت و برگشت مقابل استقلال خوزستان فرصت حضور در زمین را به دست آورده و حاصل آن دریافت یک گل بوده است. او اکنون این شانس را خواهد داشت تا حضورش در لیگ هفدهم را به سه بازی برساند و امیدوار است این حضور کوتاه مدت البته در پایان بازی همراه با جشن قهرمانی باشد.


در خط دفاعی نیز سرخپوشان سیدجلال حسینی و محمد انصاری را به دلیل خستگی و مصدومیت در اختیار نخواهند داشت. حسین ماهینی، کاپیتان سرخپوشان در این بازی خواهد بود و رهبری خط دفاعی را نیز عهده‌دار است. شجاع خلیل زاده، محسن ربیع خواه و صادق محرمی نیز دیگر بازیکنان خط دفاعی سرخپوشان خواهند بود.


کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی نیز در خط میانی و در پست هافبک دفاعی در سیستم 2-4-4 خطی برانکو خواهند بود و به تناوب اجازه پیش‌روی و اضافه شدن به عناصر هجومی تیمش را نیز خواهند داشت. فرشاد احمدزاده نیز در سمت راست میانی به میدان خواهد رفت و این وظیفه در سمت مقابل و در غیاب وحید امیری به محسن مسلمان سپرده شده است تا رفقای قدیمی بار دیگر در کنار همدیگر در خط میانی قرار گیرند.


سیامک نعمتی و علی علیپور نیز در فاز تهاجمی سرخپوشان قرار گرفته‌اند و امیدوار به فتح دروازه حریف و ثبت نام خود به عنوان اولین گلزن سال 97 پرسپولیس هستند.


ترکیب پرسپولیس: حسین ماهینی، بوژیدار رادوشوویچ، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، علی علیپور، محسن مسلمان، سیامک نعمتی و گادوین منشا


دیدار دو تیم پرسپولیس و سایپا در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر امروز و از ساعت 18:45 در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج