بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می گوید می‌خواهم هر آنچه در توان دارم برای تیم ملی کشورم بگذارم.

به گزارش خبرگزاری موج، کریم انصاری فرد در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره وضعیت خود گفت: در شرایط خوبی قرار دارم. سخت تلاش می‌کنم و هر روز در باشگاه تمرینات جدیم را دنبال می‌کنم. می‌خواهم هر آنچه در توان دارم برای تیم ملی کشورم بگذارم. اگر بازی کنم، هر آنچه در اختیار دارم را برای تیم ملی ارائه می‌کنم. سعی می‌کنم همیشه آماده باشم و در نهایت این سرمربی تیم است که تصمیم می‌گیرد چه زمانی بازی کنم یا کی در زمین نباشم.

انصاری فرد درباره تصمیم اشتباه داور مصری در صحنه خطایی که روی او در هجده قدم اتفاق افتاد، گفت: این صحنه بخشی از بازی بود، اما صد در صد پنالتی بود. داور اول قصد داشت پنالتی اعلام کند، اما در ثانیه آخر نظرش عوض شد.

تونس خیلی شبیه مراکش بود

او درباره دیدار دوستانه ایران برابر تونس هم اظهار کرد: فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی برای ما بود. نکته‌های زیادی برای ما داشت و فرصت خوبی بود که برابر تونس به میدان برویم. فکر می‌کنم تونس خیلی شبیه مراکش بود. ما برنامه‌های زیادی برای این بازی داشتیم، ولی در نهایت نتیجه را واگذار کردیم.  این بازی دوستانه قطعا به ما در آینده کمک می‌کند.

تونس یکی از بهترین تیم‌های آفریقا هستند

انصاری فرد درباره تیم تونس نیز اظهار کرد: تونس تیم خیلی خوبی بود. آن‌ها یکی از بهترین تیم‌های آفریقا هستند و دقیقا به همین خاطر هم در جام جهانی حضور دارند. تونس بازیکنان بسیار خوبی دارد. فکر می‌کنم دیدار برابر این تیم برای ما خیلی خوبی بود. در پایان باختیم، اما به نتیجه در بازی دوستانه اهمیتی نمی‌دهیم. مهمترین موضوع این است که از چنین بازی‌هایی یاد بگیریم و دوباره این اشتباه‌ها را تکرار نکنیم.

او افزود: تلاش می‌کنیم از همه بازی‌های دوستانه پیش رویمان نکته‌های جدیدی یاد بگیریم. ما بازیکنان بسیار جوانی داریم که تجربه بازی‌های بین المللی زیادی را ندارند بنابراین این بازی‌ها به ما خیلی کمک می‌کند و در پایان این بازی‌ها تاثیرش را در جام جهانی می‌گذارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج