سوپر لیگ فوتبال یونان به حالت تعلیق درآمد.

به گزارش خبرگزاری موج، ماه قبل صدمه هوداران پائوک به سرمربی المپیاکوس باعث شد نتیجه ٣-٠ به سود المپیاکوس شود و سه امتیاز از پائوک کم شود و تماشاگران از تماشای دو بازی محروم شدند.

هفته پیش، پائوک مقابل تریپولیس، در پائوک تایم صاحب ضربه پنالتی شد. شبیه اغلب پنالتی‌های فصل که برایشان گرفته‌اند که سه تاش را پریجوویچ صربستانی جدی‌ترین رقیب کریم انصاری‌ فرد برای آقای گلیزد و بازی  ۲-۲ شد اما دقیقه ۹۸ تریپولیس گل سوم را هم زد!

همزمان، آاک در حضور کارلوس کی‌روش از سد پانیونیوس گذشت، یعنی فاصله‌اش با پائوک به پنج امتیاز افزایش یافت. عقاب‌های آتن، نزدیک‌تر از همیشه به رویای جام قهرمانی پس از ۲۴ سال ( از ۱۹۹۷ تا امروز غیر از دوبار) همیشه نصیب المپیاکوس شده!

دیشب بازی پائوک با آاک بود. شب بازی اعلام شد محرومیت خانگی پائوک و منفی سه امتیازش لغو شده است!
این قدرت نمایی برای ایوان ساویدیس (روسی - یونانی) خیلی ساده است. از نزدیکان ولادیمیر پوتین و جزو ثروتمندترین مردان جهان که اقتصاد بندر تسالونیکی (زادگاه اسکندر مقدونی) توسط او شکوفا شده.
ساویدیس تیم قدرتمندی ساخته تا پس از ۳۳ سال به قهرمانی برسند. مثال ساده: مامه بابا تیام که قرضی از یوونتوس گرفت اما فقط یک بازی به او رسید.
ساویدیس از ریاست جمهوری تا ساختار داوری، همه جا نفوذ دارد. مقابل آاک وقتی تصمیم داور (گیورگیوس کومینیس) روی گل وقت اضافه پائوک تغییر کرد، ساویدیس با محافظان گردن کلفتش وارد زمین شد. فیلم‌ها گویاست. یک نفرشان به داور گفته: «یا گل قبول، یا خودت را مرده تصور کن»
ساویدیس که داغ کرده بود، اشتباه مرگباری مرتکب شد و کاپشنش را درآورد تا ششلول سیاه، دیده شود!
مالک مسلح در زمین فوتبال، در حال تهدید داور! مسعود شجاعی هم در زمین بود و همراه با بقیه همبازیانش راهی رختکن شدند.
یوفا با دقت، ماجرا را زیر نظر دارد. وزیر ورزش یونان ضمن تعطیلی موقت سوپرلیگ، گفته تصمیم جسورانه‌ای خواهیم گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج