سرمربی آلمانی لیورپول بعد از صعود تیمش به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا، گفت‌: فکر می‌کنم امسال نشان دادیم که شایستگی حضور در لیگ قهرمانان اروپا را داریم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، لیورپول در دیدار برگشت برابر پورتو به تساوی بدون گل رسید و باتوجه به این که در بازی رفت هم با پنج گل این تیم را شکست داده بود می تواند صعود راحتی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول بعد از صعود تیمش به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا، گفت‌: فکر می‌کنم امسال نشان دادیم که شایستگی حضور در لیگ قهرمانان اروپا را داریم. حضور لیورپول در جمع هشت تیم لیگ برتر لیگ قهرمانان اروپا نباید شگفتی تلقی شود. ما با شایستگی و درایت توانستیم به این مرحله راه یابیم. همه ما می‌دانیم که بازی‌های مرحله بعد بسیار حساس است. تیم‌های خوب و بسیار زیادی  در این رقابت‌ها حضور دارند. شاید  چهار تیم از هشت تیم مرحله بعد انگلیسی باشد ولی این باعث آسان شدن رقابت‌ها نمی‌شود.

پیشرفت خوبی در لیورپول ایجاد شده است

سرمربی لیورپول در ادامه‌ صحبت‌های خود همچنین اضافه کرد: من فکر می‌کنم قطعا این شانس را داریم که به نیمه نهایی هم راه پیدا کنیم و این قطعا هدف ما در بازی بعد خواهد بود اما فکر می‌کنم که در حال‌ حاضر خیلی زود است که بخواهیم به این طور مسائل فکر کنیم. خوشبختانه پیشرفت خوبی در لیورپول ایجاد شده و ما باید از این پیشرفت لذت ببریم. حضور در لیگ قهرمانان اروپا و رقابت برابر بهترین‌ها برای ما افتخار است. 

یورگن کلوپ

لیورپول شنبه باید در جدالی حساس در لیگ برتر فوتبال انگلیس به مصاف منچستریونایتد برود. به همین خاطر کلوپ تغییراتی در ترکیب اصلی تیمش برای بازی برابر پورتو لحاظ کرد و برای مثال محمد صلاح، بهترین گلزن خود را از ‌دقیقه ۷۳ به زمین بازی فرستاد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج