سرمربی منچسترسیتی می‌گوید: ما تقریبا در مرحله یک چهارم نهایی حضور داریم و تقریبا قهرمان لیگ برتر فوتبال انگلیس هستیم ولی هنوز نه در مرحله یک چهارم نهایی هستیم و نه قهرمان انگلیس شده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی باید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب چهارشنبه به مصاف بازل برود. شاگردان گواردیولا با توجه به این که در بازی رفت با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی رسیده بودند خیالشان  بابت صعود به مرحله بعد راحت است.

منچسترسیتی تازه در ابتدای راه است

در حالی که همگان معتقد هستند منچسترسیتی با پپ گواردیولا شبیه بارسلونا بازی می‌کند. این مربی ‌اسپانیایی گفت‌: من این مقایسه را دوست ندارم و آن را نیز غیر معقول می‌دانم. بارسلونا در گذشته جام‌های زیادی کسب کرده ولی منچسترسیتی تازه در ابتدای راه است. ما در حال‌ حاضر فقط یک جام را کسب کرده‌ایم و نباید با بارسلونا مقایسه شویم چون این مقایسه هیچ سودی ندارد. بارسلونا در یک دهه گذشته سلطه داشته و بهترین تیم بوده است، آن هم با مربیان مختلف و بازیکنان مختلف. برای این که با بارسلونا مقایسه شویم باید جام‌های بیشتری را کسب کنیم.

پپ گواردیولا

سرمربی منچسترسیتی در ادامه‌ صحبت‌های خود، ‌اضافه کرد: ما تقریبا در مرحله یک چهارم نهایی حضور داریم و تقریبا قهرمان لیگ برتر فوتبال انگلیس هستیم ولی هنوز نه در مرحله یک چهارم نهایی هستیم و نه قهرمان انگلیس شده‌ایم. به همین خاطر باید آرام باشیم. در رابطه با لیگ قهرمانان اروپا باید این را بگویم که آرزوی همه است که در این لیگ بازی کنند. این سومین بار در تاریخ باشگاه منچسترسیتی است که  به این مرحله راه می‌یابد. همین که در این مرحله حضور داریم، خودش افتخار است و نباید فعلا به مراحل بعدی فکر کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج