رئیس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن گفت: قبل از بازی در چشم بازیکنان پاری ‌سن‌ ژرمن انگیزه و شور و شوق زیادی برای پیروزی دیدم اما در نهایت به تجربه زیاد رئال مادرید باختیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن در دیدار برگشت برابر رئال مادرید با نتیجه‌ دو بر یک تن به شکست داد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. ناصر الخلیفی، رئیس متمول باشگاه پاریسی این‌گونه به شکست تیمش واکنش نشان داد: بعد از حذف شدن از لیگ قهرمانان اروپا احساس بسیار بدی دارم. اصلا حس خوبی ندارم و باید بگویم که بسیار ناراحت هستم.

اخراج وراتی همه چیز را خراب کرد

او ادامه‌ داد: در نیمه نخست با وجود این که توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما نمی‌توانستیم خود را به دروازه‌ حریف برسانیم. یک گل کافی بود تا ما را در نیمه نخست امیدوار کند. اخراج وراتی همه چیز را خراب کرد. به‌ هر حال این دیدار به پایان رسیده و باید به آینده فکر کرد.

باید از تصمیمات احساسی صرف نظر کرد

رئیس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن در ادامه‌ صحبت‌های خود  در واکنش به برکناری اونای امری، سرمربی این تیم، گفت‌: الان زمان مناسبی برای این کار نیست. باید آرامش خود را حفظ کرد و از تصمیمات احساسی صرف نظر کرد.

به تجربه زیاد رئال مادرید باختیم

الخلیفی در پایان سخنانش اظهارکرد: چنین چیزی را قبول ندارم که انگیزه پیروزی نداشتیم و یا  این که به خوبی برای این دیدار آماده نشده بودیم. قبل از بازی در چشم بازیکنان پاری ‌سن‌ ژرمن انگیزه و شور و شوق زیادی برای پیروزی دیدم. در نیمه نخست بهتر از حریف بودیم اما در نهایت به تجربه زیاد رئال مادرید باختیم. از این که در باشگاه بزرگ پاری ‌سن‌ ژرمن سرمایه‌گذاری کرده‌ایم خوشحال هستم. این سرمایه‌گذاری را ادامه‌ خواهیم داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج