سرمربی منچستریونایتد درباره انتقاداتی که از چلسی می‌شود، گفت: نمی‌دانم مردم چرا این قدر از چلسی انتقاد می‌کنند. آن‌ها هنوز قهرمان محسوب می‌شوند و برابر ما فوتبال خوبی به نمایش گذاشتند

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد دیشب (دوشنبه)به مصاف کریستال پالاس رفت و توانست سه گل به ثمر برساند و برنده این بازی خارج از خانه شود.

دوست دارم تیمم نظم و سازماندهی خودش را حفظ کند

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد بعد از پیروزی خارج از خانه تیمش برابر کریستال پالاس، گفت‌: بازی بسیار سختی برای ما بود. تیمم اشتباه‌های زیادی در خط دفاع داشت و همین باعث شد تا ما دو گل در این بازی دریافت کنیم. درست است که پیروز میدان بودیم  ولی من اصلا این نمایش را نمی‌پسندم. نگرش بازیکنانم فوق‌العاده‌ بود. علاوه بر این در نیمه دوم فوتبال بسیار با کیفیتی را به نمایش گذاشتیم ولی اشتباه‌هایی که خصوصا در خط دفاع داشتیم نزدیک بود برای ما گران تمام شود. دوست دارم تیمم نظم و سازماندهی خودش را حفظ کند. با این حال خوشحال کننده است که در زمین تیمی برنده شدیم که برای فرار از سقوط جنگید.

نمی‌گویم در رختکن به بازیکنانم چه گفتم

سرمربی منچستریونایتد در ادامه‌ صحبت‌هایش اضافه کرد: نمی‌توانم به شما بگویم که در بین دو نیمه در رختکن به بازیکنانم چه گفتم، چون در آن صورت صداهای بوق زیادی روی مصاحبه من خواهد بود. حالا باید این بازی را فراموش کنیم و اشتباه‌های خودمان را برای بازی‌های بعد مرتفع کنیم. شنبه بازی حساسی با لیورپول خواهیم داشت که برای ما اهمیت زیادی دارد و بعد از آن باید در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برویم که این نشان از برنامه مهم و پیچیده ما در هفته‌های آتی است.

مورینیو

آقای "خاص" در پایان سخنانش درباره انتقاداتی که از چلسی می‌شود، اظهار کرد: نمی‌دانم مردم چرا این قدر از چلسی انتقاد می‌کنند. آن‌ها هنوز قهرمان محسوب می‌شوند و برابر ما فوتبال خوبی به نمایش گذاشتند و این طور نیست که بخواهیم تمام مشکلات چلسی را نشان دهیم و از خوبی‌های این تیم نگوییم.

شنبه منچستریونایتد در داربی حساس فوتبال انگلیس باید به مصاف لیورپول برود و در ادامه‌ سه‌شنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا میزبان سویا خواهد بود. این دو دیدار خانگی اهمیت زیادی برای ژوزه مورینیو و تیمش خواهد داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج