کاپیتان پاری ‌سن‌ ژرمن از آمادگی خود برای دیدار برابر رئال مادرید سخن به میان آورد و گفت: بازی کردن برابر رئال مادرید اصلا آسان نیست.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از الشرق، پاری ‌سن‌ ژرمن در دیدار رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال مادرید رفت و با نتیجه‌ ۳ بر یک تن به شکست داد تا کار سختی در دیدار برگشت داشته باشد. تیاگو موتا، بازیکن ایتالیایی پاری ‌سن‌ ژرمن دیدار رفت را از دست داد اما او در دیدار برگشت می‌تواند به میدان برود.

کاپیتان پاری ‌سن‌ ژرمن در گفت‌وگویی که با روزنامه قطری الشرق داشت، گفت‌: همه چیز به نظر مربی بستگی دارد. من آماده بازی هستم و مشکلی ندارم. بسیار دوست دارم که دیدار برگشت به میدان بروم.

او ادامه‌ داد: بازی کردن برابر رئال مادرید اصلا آسان نیست. رئال مادرید  بهترین تیم جهان و قهرمان دو فصل اخیر لیگ قهرمانان اروپا است اما ما هم در شرایط خوبی قرار داریم. در دیدار رفت بد شانس بودیم. از فرصت‌های خود به خوبی استفاده نکردیم و داوری هم به ضرر ما بود. در سانتیاگوبرنابئو یک گل به ثمر رساندیم و این یک گل می‌تواند شرایط را به سود ما تغییر دهد.

پیروزی برابر رئال مادرید را به نیمار تقدیم می کنیم

موتا درباره آسیب‌دیدگی نیمار نیز گفت‌: نیمار، بازیکنی تاثیرگذار در ترکیب تیم ما بود اما می‌توانیم جای خالی او را پر کنیم. می‌خواهیم پیروزی برابر رئال مادرید را به این بازیکن تقدیم کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج