سرمربی منچسترسیتی گفت: به پنج برد دیگر نیاز داریم تا به قهرمانی برسیم و قهرمانی خودمان را قطعی کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میل، منچسترسیتی فصل رویایی را در لیگ برتر سپری می‌کند. این تیم توانسته است با قاطعیت در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار داشته باشد و همگان قهرمانی زودهنگام این تیم را در لیگ برتر قطعی شده می‌دانند.

باید بتوانیم به قهرمانی در لیگ برسیم

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی درباره قهرمانی در لیگ برتر انگلیس در دومین فصل حضورش در این لیگ گفت: نمی‌توان انکار کرد که ما به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک هستیم ولی وقتی فکر کنیم قهرمان شدیم یعنی قهرمان نشدیم. این خیلی خطرناک است که خودمان را از الان قهرمان لیگ برتر بدانیم. مهمترین موضوع این است که همه چیز به خودمان بستگی دارد و باید بتوانیم خودمان این فاصله را حفظ کنیم و به قهرمانی در لیگ برسیم.

پپ گواردیولا

سرمربی منچسترسیتی در ادامه صحبت‌های خود گفت: ما الان بازی‌های خیلی سختی در پیش داریم که خیلی سخت و دشوار و تعیین کننده است. از الان باید خودمان را برای بازی‌های حساس باقی مانده آماده کنیم چون بازی‌های ما به این خاطر حساس است که تیم‌ها برای بقا یا کسب سهمیه تلاش می‌کنند و امتیاز گرفتن از این تیم‌ها بسیار سخت است. حالا به پنج برد دیگر نیاز داریم تا به قهرمانی برسیم و قهرمانی خودمان را قطعی کنیم. ما تاکنون در این فصل خیلی خوب بودیم و فصل فوق‌العاده‌ای را در لیگ برتر داشتیم. 

منچسترسیتی که از جام حذفی انگلیس حذف شد، این فرصت را دارد که با قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا یک سه گانه کوچک را به دست بیاورد. 

بازی بعدی سیتی در لیگ برتر برابر چلسی بحران زده خواهد بود که می‌خواهد سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج